xmlns:fb="http://ogp.me/ns/fb#"
Get Adobe Flash player

2018-19 tanév

1. osztály: Varga-Gerencsér Viktória - Kálmán Judit

Baranyi Zsombor
Csali Benedek
Décsey Borbála
Dézsenyi Dániel
Farkas Virág
Farnady Máté
Fekete Katica
Für Abigél
Gacs Kamilla
Hernádi Kristóf
Imre Magdolna Mária
Kiss Gvendolin
Kupiczik Letícia
Molnár Gréta
Pallanki Leila
Papp Alíz
Samu  Regina Anna
Steinberger Letícia Lilla
Szőcze Luca
Sztrik Flóra
Sztrik Levente
Tarsoly Péter/tejmentes
Tóth Dávid
Töreky Gréta
Végh Panni Dorottya

2. osztály: Németh Andrea - Molnárné Albert Bernadett

Ács Dóra
Bartunek Armand Zoltán
Bogdán  Boglárka
Ferenczi Lili Boglárka
Hidasi Eszter
Holecz Nóra
Horváth Zsófia Judit
Kóródi Kolos Tamás
Lajos Anna
Lázár Boglárka
Molnár Nimród
Móricz Virág Liza
Nádasdi Luca
Pallanki Zoltán Valentin
Puha Lara Szofi
Sabján Erik
Sabján Patrik
Sajcz Gábor Lőrinc
Sölét Emma
Szabó Bence Bendegúz
Szarka István Szabolcs
Varga Luca

3. osztály: Kormányos Ildikó - Oláh Imre

Bolla Sára
Décsey Csaba
Deli Dávid
Fülöp  Zsolt Ferenc
Gacs Márió
Hegyi Dorka
Illés Sarolta
Kállai-Sárffy Nóra
Károlyi Noémi
Keller Adrián
Müller Bálint
Nagy András
Nagy Vivien
Pajor Levente
Pető  Nóra Kiara
Rohály Dorottya
Sajcz Kálmán Miksa
Sajcz László Mátyás
Steiner Nóra
Szigeti Sophie
Tarsoly Csanád
Vajai Anna
Zengői Laura

4. osztály: Varga Zsolt - Horváth Marietta

Balogh Gergő
Barcza Nóra
Csetey Zsombor
Dabosi Áron
Horváth Balázs
Illés Bíborka
Kóródi Hanna Kamilla
Kozma-Bognár Melani
Kupiczik Bereniké
Máté Amina
Nemes Honória
Nemes Lénárd Barnabás
Németh András Bálint
Németh Csenge
Németh Máté
Németh Nóra
Schvetz Jázmin Mónika
Szabó Csenge
Tóth Kristóf

5. osztály: Hernusz Erzsébet - Rohály János

Darabos Júlia
Fekete Márton
Fekete Panna
Horváth Anna Veronika
Illés Lídia
Karácsony Levente Imre
Kasnya Péter
Kovács  Flóra
Lázár Kristóf György
Magyarósi Réka
Nádasdi Tamás
Nagy  Márton Regő
Osváth Panna Napsugár
Pajor Enikő
Pöczmann Bence
Puha Liliána Napsugár
Sinkó Szabolcs
Virág Lilla

6. osztály: Patonai Szilvia - Varga-Németh Erzsébet

Alt Flóra
Bolla  Anna
Bors Lara
Czilli Csongor
Folly Anna
Haffner Gergő
Harangozó Réka
Ivány  Milán
Keszei Krisztián
Kovács Áron
Magáriusz Krisztián Gergő
Németh-Bende Szabolcs
Noé Tamara
Protzner Frieda
Rohály Kincső
Sabján  Olivér
Solymosi Dominik
Szigeti Barnabás
Tartó Dániel
Tüske Bence Dániel
Varga Ádám
Werner Dénes Pál
Zengői Roland

7. osztály: Zétényi Anna - D. Fekete Balázs

Böröcz Barbara
Csizmadia János
Darabos  Bulcsú
Fodor András Levente
Gacs Laura
Horváth Dániel Zsolt
Kovács Emese
Kovács Péter
Lajos Réka
Lőrincz Petra
Mayer Levente
Nagy János Zoltán
Pál Gréta Anett
Sabján Hanna
Steinberger Vilhelmina Leila
Szabó Daniella
Szőcze Botond Dominik
Varró Zsófia Ivett

8. osztály: Bányai Barbara - Varga Balázs

Balogh Evelin
Bebők Vivien Violetta
Bódis Napsugár
Fülöp Orsolya
Hederics Eszter
Horváth Fruzsina
Kardos Marcell
Keller Nándor Lehel
Kiss Zsanett
Kocsis Dorottya Mária
Körmendi Dusán
Mohos Liliána Viktória
Pál Bertalan
Pável Armand
Perger Szilárd
Söjtöri Henrietta
Tóth Tamás András
Tőkés  Zsófia
Urbán  Emese
Varga Nóra
Zsikla Ágnes
H K Sze Cs P Szo V
1
2
4
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Dátum : 2018. szeptember 26.
27
28
29
30

Partnereink

Látogatók

608241
Ma
Tegnap
A héten
Összesen
21
1079
1100
608241

IP címe: 54.92.190.11
2018-09-25 00:06

Partnereink

Facebook