×

Figyelmeztetés

JUser: :_load: Nem tölthető be a következő azonosítószámú felhasználó: 42
szerda, 17 szeptember 2014 13:50

FÖLDönfutók futóverseny, Európai Mobilitási Hét szeptember 16-22.



FÖLDönfutók futóverseny eredmények

I.                   korcsoport: 2006-2007-ben születettek, fiúk:
1: Ódor Mikes, Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola, Monostorapáti
2: Papp Botond, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
3: Zengői Roland, Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
4: Kékesi Zalán, Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola, Monostorapáti
5: Fekete Pál, Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola, Badacsonytomaj
6: Török Csillag Milán, Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola, Monostorapáti
 
55 induló
 
I.                   korcsoport: 2006-2007-ben születettek, lányok:
1: Török Blanka, Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola, Monostorapáti
2: Vajda Nóra Kazinczy Ferenc Tagintézmény, Tapolca
3: Mohos Emma, Kazinczy Ferenc Tagintézmény, Tapolca
4: Orbán Bettina, Keresztury Dezső Általános- és Szakiskola, Nemesgulács
5: Cséri Sára, Kazinczy Ferenc Tagintézmény, Tapolca
6: Petzoli Gréta Tamara, Batsányi János Tagintézmény, Tapolca
 
61 induló
 
II.                korcsoport: 2004-2005-ben születettek, fiúk:
1: Jákli Ákos, Batsányi János Tagintézmény, Tapolca
2:Kasza Zalán, Kazinczy Ferenc Tagintézmény, Tapolca
3:Bognár Dániel, Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola, Monostorapáti
4: Mohos Barnabás, Kazinczy Ferenc Tagintézmény, Tapolca
5: Bencze Bálint, Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca
6: Horváth Alex, Keresztury Dezső Általános- és Szakiskola, Nemesgulács
 
52 induló
 
II.                korcoport: 2004-2005-ben születettek, lányok:
1: Fekete Júlia, Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola, Badacsonytomaj
2:Nagy Ágnes, Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola, Badacsonytomaj
3: Werner Kinga, Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca
4: Czferencz Lilla, Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola, Monostorapáti
5: Horváth Lili, Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola, Monostorapáti
6: Gölöncsér Flóra, Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola, Monostorapáti
 
67 induló
 
III.             korcsoport: 2002-2003-ban születettek, fiúk:
1: Orbán Balázs, Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca
2: Koczor Ferenc, Kazinczy Ferenc Tagintézmény, Tapolca
3: Ódor Barna, Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola, Monostorapáti
4: Samu Vajk, Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola, Badacsonytomaj
5: Hubert Márk, Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca
6: Sipos Máté, Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola, Monostorapáti
 
27    induló
 
III.             korcsoport: 2002-2003-ban születettek, lányok:
1: Pontyos Fanni, Kazinczy Ferenc Tagintézmény, Tapolca
2: Csonka Adrien, Keresztury Dezső Általános- és Szakiskola, Nemesgulács
3: Farkas Lilána, Kazinczy Ferenc Tagintézmény, Tapolca
4: Jancsek Eszter, Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola, Monostorapáti
5: Sarkanti Virág, Keresztury Dezső Általános- és Szakiskola, Nemesgulács
6: Rohály Boglárka, Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca
 
28    induló
 
IV.             korcsoport: 2000-2001-ben születettek, fiúk:
1: Békássy Pál, Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola, Badacsonytomaj
2: Monostori Bálint, Batsányi János Tagintézmény, Tapolca
3: Csipszer Dániel, Kazinczy Ferenc Tagintézmény, Tapolca
4: Kiss Marcell, Szász Márton Általános Iskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és EGYMI, Tapolca
5: Péter Bence, Keresztury Dezső Általános- és Szakiskola, Nemesgulács
6: Sötét Áron, Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca
 
25    induló
 
IV.korcsoport: 2000-2001-ben születettek, lányok:
1: Tóth Bettina, Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola, Badacsonytomaj
2: Giczi Vivien, Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola, Badacsonytomaj
3: Szilágyi Léna, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Tapolca
4: Szalai Lili, Kazinczy Ferenc Tagintézmény, Tapolca
5: Barna Brigitta, Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola, Badacsonytomaj
6: Samu Aliz, Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola, Badacsonytomaj
 
22 induló
 
V.                korcsoport: középiskolások, fiúk:
1: Lendvai Péter, Szász Márton Általános Iskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és EGYMI, Tapolca
2: Kincses Kornél, Szász Márton Általános Iskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és EGYMI, Tapolca
3: Titi Jenő, Szász Márton Általános Iskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és EGYMI, Tapolca
4: Pókó Dániel, Szász Márton Általános Iskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és EGYMI, Tapolca
 
27    induló
 
V.korcsoport: középiskolások, lányok:
1: Orsós Anasztázia, Szász Márton Általános Iskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és EGYMI, Tapolca
2: Orsós Adrien, Szász Márton Általános Iskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és EGYMI, Tapolca
 
2 induló
Megjelent: 1823 alkalommal Utoljára frissítve: szerda, 17 szeptember 2014 13:57
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ajánló


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ModBMK2Helper has a deprecated constructor in /home/pan10000/honlapok/tapolca.hu/regi/modules/mod_bm_slider_for_k2/helper.php on line 23

SFbBox by diaita