×

Figyelmeztetés

JUser: :_load: Nem tölthető be a következő azonosítószámú felhasználó: 42
szerda, 22 október 2014 15:13

III. Szöcske Gála


Harmadik alkalommal rendeztük meg a Szöcske Gála fedett pályás gyermek atlétikai versenyt a Csermák József Rendezvénycsarnokban 2014. október 21-én.
A versenyre a tapolcai és a Tapolca környéki általános iskolák III. és IV. korcsoportos diákjait vártuk. Meghívásunkat kilenc iskola fogadta el, így a versenyen összesen 130 gyermek vett részt. Egy diák maximum két egyéni számban és váltóban indulhatott.
Az alábbi versenyszámokban mérették meg magukat a résztvevők: 30 méteres síkfutás, medicinlabda-dobás, magasugrás, helyből távolugrás és 4x2 körös váltófutás. A dobogós helyen végzett diákokat oklevéllel és kerámia éremmel jutalmaztuk.
 
forrás: Illés Zsófia sportszervező


További képek


III. Szöcske Gála - eredmények
 
Versenyszám: 30 méter síkfutás
Leány III. korcsoport
1. Pintér Kamilla, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2. Orbán Orsolya, Lesence Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola, Lesencetomaj
3. Kiss Ágnes, Lesence Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola, Lesencetomaj
 
Fiú III. korcsoport
1. Farkas Adrián, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2. Muzsi Márton, Révfülöpi Általános Iskola
3. Pikó Gábor, Keresztury Dezső Általános Iskola, Nemesgulács
 
Leány IV. korcsoport
1. Mészáros Evelin, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2. Orbán Doroti, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
3. Kónya Kira, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
 
Fiú IV. korcsoport
1. Kálmán Adrián, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2. Sebők Máté, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Székhely Intézménye
3. Vadászi Viktor, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Székhely Intézménye
 
Versenyszám: Magasugrás
Leány III. korcsoport
1. Pontyos Fanni, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2. Fazekas Liliána, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
3. Varga Vivien, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
 
Fiú III. korcsoport
1. Réti Boldizsár, Révfülöpi Általános Iskola
2. Kiss Attila, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Székhely Intézménye
3. Koczor Ferenc, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
 
Leány IV. korcsoport
1. Hatos Fanni, Keresztury Dezső Általános Iskola, Nemesgulács
2. Janzsó Júlia, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
3. Pócsi Kinga, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Székhely Intézménye
 
Fiú IV. korcsoport
1. Veress Noé, Révfülöpi Általános Iskola
2. Böde Dániel, Lesence Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola, Lesencetomaj
3. Orsós Richárd, Szász Márton Általános Iskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és EGYMI, Tapolca
 
Versenyszám: Medicinlabda- dobás
Leány III. korcsoport
1. Pontyos Fanni, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2. Vajda Noémi, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Székhely Intézménye
3. Epres Anna, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
 
Fiú III. korcsoport
1. László Zétény, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2. Bojtos István, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
3. Czanka Bence, Keresztury Dezső Általános Iskola, Nemesgulács
 
Leány IV. korcsoport
1. Ádám Rebeka, Lesence Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola, Lesencetomaj
2. Giczi Vivien, Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
3. Dorfinger Réka, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Batsányi János Tagintézmény
 
Fiú IV. korcsoport
1. Hegedűs Kristóf, Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca
2. Mersics Milán, Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca
3. Illés Bálint, Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
 
Versenyszám: Távolugrás
Leány III. korcsoport
1. Pintér Kamilla, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2. Fazekas Liliána, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
3. Kiss Ágnes, Lesence Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola, Lesencetomaj
 
Fiú III. korcsoport
1. Réti Boldizsár, Révfülöpi Általános Iskola
2. Farkas Adrián, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
3. Orbán Balázs, Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca
 
Leány IV. korcsoport
1. Orbán Doroti, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2. Tóth Bettina, Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
3. Keller Lilla, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Batsányi János Tagintézmény
 
Fiú IV. korcsoport
1. Németh Ábel, Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca
2. Vadászi Viktor, Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Székhely Intézménye
3. Veress Noé, Révfülöpi Általános Iskola
 
Versenyszám: Váltófutás
Leány váltó
1. Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2. Keresztury Dezső Általános Iskola, Nemesgulács
3. Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Székhely Intézménye
 
Fiú váltó
1. Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola, Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2. Révfülöpi Általános Iskola
3. Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Székhely Intézménye
 
 
 
Megjelent: 3071 alkalommal
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ajánló

SFbBox by diaita