hétfő, 19 szeptember 2016 18:22

Európai Mobilitási Hét 2016. IV. nap

FÖLDönFutók Futóverseny

Galéria

 Lány:
I. Korcsoport (2008-2009-ban született)- összes induló: 68 fő
I. helyezett: Pálosi Laura (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Bárdos Lajos Intézményegység)
II. helyezett: Katona Kata (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Bárdos Lajos Intézményegység)
III. helyezett: Németh Helga (Tatay Sándor Közös Általános Iskola Badacsonytomaj)
II. Korcsoport (2006-2007-ban született)- összes induló: 59 fő
I. helyezett: Falati Liliána (Szigligeti Általános Iskola)
II. helyezett: Csipszer Csenge (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény
III. helyezett: Mohos Emma (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény)
III. Korcsoport (2004-2005-ben született)- összes induló: 34 fő
I. helyezett: Fekete Júlia (Tatay Sándor Közös Általános Iskola Badacsonytomaj)
II. helyezett: Török Jázmin (Tatay Sándor Közös Általános Iskola Badacsonytomaj)
III. helyezett: Falati Kitti (Szigligeti Általános Iskola)
IV. Korcsoport (2002-2003-ben született)- összes induló: 18 fő
I. helyezett: Mező Zsófia (Szigligeti Általános Iskola))
II. helyezett: Kocsor Kata (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény)
III. helyezett: Tóth Kinga (Csontváry Általános Iskola, Zalahaláp)
V. Korcsoport (középiskolás)- összes induló: 18 fő
I. helyezett: Binecz Mercédesz (Batsányi János Gimnázium és Kollégium)
II. helyezett: Banicz Bianka (Batsányi János Gimnázium és Kollégium)
III. helyezett: Németh Kata (Batsányi János Gimnázium és Kollégium)

Fiú
I. Korcsoport (2008-2009-ban született)- összes induló: 81 fő
I. helyezett: Tóth Kristóf (Nagyboldogasszony Római katolikus Általános Iskola)
II. helyezett: Vigh Olivér (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Batsányi János Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Tagintézménye)
III. helyezett: Németh András (Nagyboldogasszony Római katolikus Általános Iskola)
II. Korcsoport (2006-2007-ban született)- összes induló: 57 fő
I. helyezett: Ódor Mikes (Művészetek Völgye Általános Iskola Monostorapáti)
II. helyezett: Zengői Roland (Nagyboldogasszony Római katolikus Általános Iskola)
III. helyezett: Török- Csillag Milán (Művészetek Völgye Általános Iskola Monostorapáti)
III. Korcsoport (2004-2005-ben született)- összes induló: 30 fő
I. helyezett: Jákli Ákos (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Batsányi János Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Tagintézménye)
II. helyezett: Kékesi Kornél (Művészetek Völgye Általános Iskola Monostorapáti)
III. helyezett: Sebők Róbert (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Bárdos Lajos Intézményegység)
IV. Korcsoport (2002-2003-ben született)- összes induló: 26 fő
I. helyezett: Bodor Mihály (Tatay Sándor Közös Általános Iskola Badacsonytomaj)
II. helyezett: Samu Vajk (Tatay Sándor Közös Általános Iskola Badacsonytomaj)
III. helyezett: Ódor Barna (Művészetek Völgye Általános Iskola Monostorapáti)
V. Korcsoport (középiskolás)- összes induló: 17 fő
I. helyezett: Ángyán Kornél (Széchenyi István Baptista Gimnázium és Szakképző Iskola)
II. Vadas Balázs (Batsányi János Gimnázium és Kollégium)
III. helyezett: Rigó Lajos (Széchenyi István Baptista Gimnázium és Szakképző Iskola)

Megjelent: 1091 alkalommal
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ajánló


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ModBMK2Helper has a deprecated constructor in /home/pan10000/honlapok/tapolca.hu/regi/modules/mod_bm_slider_for_k2/helper.php on line 23

SFbBox by diaita