szombat, 28 október 2017 13:36

Tamási Áron Művelődési Központ novemberi programajánló

 

november 6. (hétfő) 15:00-17:00 - Véradás

 

november 8. (szerda) 18:00 - Hangodi László előadása: Csatatérkutatás az egykori olasz harctéren, az Isonzó-folyó mentén. Szlovénia, Olaszország. (I. Világháborús Centenáriumi Emlékprogram)

 

november 8. és 15. (szerda) 17:00-19:00 - A 27 nyelvvizsgával rendelkező Gaál Ottó Kreatív nyelvtanulási módszer című könyvének bemutatója.

 

november 12. (vasárnap) 10:30 - Mazsola és Tádé – zenés bábjáték

 

november 13. (hétfő) 15:00 - Apostoli kettős kereszt szentelése.

Helyszín: Tapolca, Kazinczy tér 17. előtti terület

 

november 17. (péntek) 17:00 - „Csodát mesélek” Kórushangverseny Kodály Zoltán tiszteletére.

 

november 24. (péntek) 19:00 - Tapolcai Musical Színpad: Hyppolit a lakáj – zenés vígjáték

                                                                                          

november 25. (szombat) 17:00 - Tapolcai Musical Színpad: Hyppolit a lakáj – zenés vígjáték

 

november 26. (vasárnap) 18: 00 - Bérletes színház: Tapolcai Musical Színpad: Hyppolit a lakáj – zenés vígjáték

 

Műsorváltozás!

2017/2018-as Filharmónia bérlet már vásárolható a Tamási Áron Művelődési Központban.

A megvásárolt bérleten feltüntetett időponttól eltérően az első előadás időpontja az alábbiak szerint:

2017. november 20. 19:00 – Virtuózok

2018. február 15. 19:00 – Philharmonic Brass Quintet és Vermes Tímea koncertje

2018. március 8. 19:00 – Fischer Annie Ösztöndíjasok hangversenye

Bérletár: 5900 Ft

 

 

Állandó programjaink:

Baba-mama klub: október 12-től csütörtökönként 10:00-12:00

Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 15:00-17:00

Bridzs klub: szerda 16:00-19:30

Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00-17:30

Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00-18:00

Felnőtt jóga: szerda 19:00-20:30

Foltvarró klub: kedd 17:00-20:00

Hastánc: csütörtök 18:00-19.00

Jogpont: kedd 12:00-17:30

Meridián torna: csütörtök 16:00-17:00

Ovis jóga: október 10-től keddenként 16:30-17:15

Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00-17:00

Ringató: szerda 10:00-10:30

Sakk: hétfő-péntek: 16:00-18:00, szombat: 9:00-12:00

Színjátszó klub: szerda 16:30-18:00

Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00-14:00

Tini jóga: szerda 17:45-18:45

Városi Képzőművész Kör: kedd 16:00-19:00

Védőnő klub: hónap utolsó hétfőjén: 11:00-12:30

 

EFI programjai:

Baba-mama jóga: kedd 10:00-11:00

Jóga: hétfő: 17:30-18:30, 18:45-19:45

Latin tánc: november 4. szombat 9:00-13:00

Pilates: szerda 16:30-17:30

 

 

Megjelent: 631 alkalommal
Facebook