Programok (472)
TÁMK 2019. júniusi programajánló
TÁMK 2019. júniusi programajánló
június 4. (kedd) 18:00 - Trianon emlékműsor: ”Magyarnak lenni, tudod mit jelent…” zenés irodalmi emlékest.
június 6. (csütörtök) 16:00 - Szín-Vonal Alapfokú Művészeti Iskola tanévzáró gála.
június 7. (péntek) 18:00 - Acro Dance évzáró gála.
június 11. (kedd) 17:00 - Járdányi Pál Zeneiskola tanévzáró ünnepség.
június 13. (csütörtök) 18:00 - Uzsalyné Pécsi Rita előadása.
június 22. (szombat) 18:00 - Tapolcai Musical Színpad: Zenélő filmkockák című gálaműsora.
június 25. (kedd) 17:30 - Tapolcai Városi Képzőművész Kör: ”Sokféle útjaink” című kiállítás megnyitója.
július 1-5. (hétfő-péntek) - Acro Dance tábor
július 3. (szerda) 18:00 - Semmelweis nap
Tamási Áron Színházbérlet 2019/2020. évad
Bérletmegújítási lehetőség a helyszínen: 2019. június 20-áig.
Új bérletek igénylése a helyszínen: 2019. július 1-jétől.
Állandó programjaink:
Angyal Est: június 6. (csütörtök) 17:30 - Tóth Szilvia angyalterapeuta
Gyógyító beszélgetések, meditációk az Angyalokkal.
Baba-mama klub: csütörtök 10:00
Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 16:00
Bridzs klub: szerda 16:00
Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00
Foltvarró klub: kedd 17:00
Hangtál meditáció: június 27. csütörtök 18:30
Jogpont: kedd 12:00
Meridián torna: csütörtök 16:00
Ringató: szerda 10:00
Sakk edzés: hétfő, kedd, csütörtök, péntek 16:00, szombat 9:00
Sakk klub: szerda 17:00
Társasjáték klub: péntek 14:00-20:00
Programajánló 2019. június
Városi Sport-és Szabadidő Centrum
06.01. 17.00 TIAC VSE – Gyulafirátót SE megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzés (15.00 U19)
06.02. 17.00 Tapolcai Öregfiúk FC – Káptalantóti LKE megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés
Csermák József Rendezvénycsarnok
06.01-02. Rockwool Kupa – U-1600 Nemzetközi értékszámszerző sakkverseny
Állandó:
Zenés Kondicionáló torna Hölgyeknek
Hétfőn 18.00-19.00 óráig
Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja
Információ: +36 30/929-3540
Spinning Club– Zenés szobakerékpár torna
Bejelentkezés: +36-20/580-7999
Ingyenes frissítő masszázs
Szeretet Fénye Alapítvány
Június 13-án és 27-én 17.30-tól
Bejelentkezés: +36 20/479-0474
TÁMK 2019. májusi programajánlója
május 25. (szombat) - Basic Táncstúdió Gálaműsora
május 26. (vasárnap) 9:00 - Hősök napja
Helyszín: Katonai Emlékpark
május 31. (péntek) 18:00 - Pedagógus nap
Állandó programjaink:
Angyal Est: május 16. (csütörtök) 17:30 - Tóth Szilvia angyalterapeuta
Gyógyító beszélgetések, meditációk az Angyalokkal.
Baba-mama klub: csütörtök 10:00
Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 16:00
Bridzs klub: szerda 16:00
Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00
Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00
Foltvarró klub: kedd 17:00
Hangtál meditáció: május 30. csütörtök 18:30
Jogpont: kedd 12:00
Meridián torna: csütörtök 16:00
Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00
Ringató: szerda 10:00
Sakk edzés: hétfő, kedd, csütörtök, péntek 16:00, szombat 9:00
Sakk klub: szerda 17:00
Színjátszó klub: kedd 17:15
Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00
Társasjáték klub: péntek 14:00-20:00
Városi Amatőr Képzőművész Kör: kedd 16:00
Programajánló 2019. május (Csermák József Rendezvénycsarnok)
05.05. 08.00 NEWAZA- földharc verseny (judo)
05.11. 09.00 Tóth László- Zákány Bálint régió kézilabda gyermekbajnokság U14 fiú
05.12. 09.00 Asztalitenisz bajnokság
05.14. 17.30 Tapolca VSE – Vasvár VSE leány serdülő III. oszt. kézilabda mérkőzés
05.15. 10.00 XVI. Oviolimpia - játékos sportvetélkedő óvodásoknak
05.16. 09.00 Kisiskolás megyei kézilabda döntő leány
05.18. 09.00 Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság U11 fiú
05.25. 11.00 Thai boksz - ICO országos nyílt verseny
Állandó:
Zenés Kondicionáló torna Hölgyeknek
Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig
Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja
Információ: +36 30/929-3540
Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna
Bejelentkezés: +36-20/580-7999
Ingyenes frissítő masszázs
Szeretet Fénye Alapítvány
Május 2-án és 16-án 17.30-tól
Bejelentkezés: +36 20/479-0474
Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig
Programajánló 2019. május (Városi Sport-és Szabadidő Centrum)
05.02. 13.00 Kisiskolás atlétika verseny II. III. IV. korcsoport
05.04. 17.00 TIAC VSE – FAK megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzés (15.00 U19)
05.05. 10.00 Tapolcai Öregfiúk FC – Nemesvita SE megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés
05.09. 17.00 TIAC VSE – Devecser SE megyei U-14 labdarugó mérkőzés
05.12. 10.00 TIAC VSE – Pápai ELC megyei U-16 labdarúgó mérkőzés
05.12. 10.00 II. Családi- és Kutyás Nap
05.13. 15.00 Bozsik Torna U11/13
05.16. 09.00 Kisiskolás megyei döntő – labdarúgás IV. korcsoport
05.18. 10.00 Bozsik Fesztivál U7/9
05.18. 17.00 TIAC VSE – Úrkút SK megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzés (15.00 U19)
05.19. 09.30 Tapolcai Öregfiúk FC – Lesenceistvánd- Uzsa SE megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés
05.19. 11.30 TIAC VSE – Ajka Kristály SE megyei U-16 labdarúgó mérkőzés
05.23. 17.00 TIAC VSE – Nemesvámosi LSE megyei U-14 labdarugó mérkőzés
05.27. 15.00 Bozsik Torna U11/13
05.31. 17.00 TIAC VSE – Sümeg megyei U-16 labdarúgó mérkőzés