Eseménynaptár

Tapolca Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt „Határtalanul!” Kárpátaljai Szolidaritási programban 2 400 000Ft vissza nem térítendő támogatást nyert. A projekt célja a határon túli magyarsággal kapcsolatos ismeretek bővítése, a határon átnyúló kapcsolatépítés, segítségnyújtás. Partnerintézményünk az Aknaszlatinai Szent Anna Óvoda.

befektetobarat_225px_k2.png
Programok

Programok (232)

szombat, 25 november 2017 22:43

Dr. Zacher Gábor: Droghelyzet van

szombat, 25 november 2017 22:42

Mindenki karácsonya

szombat, 25 november 2017 22:36

Mindenki karácsonya

szombat, 25 november 2017 22:29

Foltvarró kiállítás

csütörtök, 09 november 2017 16:26

Beszélgetés Tóth Tamás Boldizsárral

szombat, 28 október 2017 14:18

"Mézes-Mázos"

szombat, 28 október 2017 14:13

"És a levelek lehullottak..."

 

november 6. (hétfő) 15:00-17:00 - Véradás

 

november 8. (szerda) 18:00 - Hangodi László előadása: Csatatérkutatás az egykori olasz harctéren, az Isonzó-folyó mentén. Szlovénia, Olaszország. (I. Világháborús Centenáriumi Emlékprogram)

 

november 8. és 15. (szerda) 17:00-19:00 - A 27 nyelvvizsgával rendelkező Gaál Ottó Kreatív nyelvtanulási módszer című könyvének bemutatója.

 

november 12. (vasárnap) 10:30 - Mazsola és Tádé – zenés bábjáték

 

november 13. (hétfő) 15:00 - Apostoli kettős kereszt szentelése.

Helyszín: Tapolca, Kazinczy tér 17. előtti terület

 

november 17. (péntek) 17:00 - „Csodát mesélek” Kórushangverseny Kodály Zoltán tiszteletére.

 

november 24. (péntek) 19:00 - Tapolcai Musical Színpad: Hyppolit a lakáj – zenés vígjáték

                                                                                          

november 25. (szombat) 17:00 - Tapolcai Musical Színpad: Hyppolit a lakáj – zenés vígjáték

 

november 26. (vasárnap) 18: 00 - Bérletes színház: Tapolcai Musical Színpad: Hyppolit a lakáj – zenés vígjáték

 

Műsorváltozás!

2017/2018-as Filharmónia bérlet már vásárolható a Tamási Áron Művelődési Központban.

A megvásárolt bérleten feltüntetett időponttól eltérően az első előadás időpontja az alábbiak szerint:

2017. november 20. 19:00 – Virtuózok

2018. február 15. 19:00 – Philharmonic Brass Quintet és Vermes Tímea koncertje

2018. március 8. 19:00 – Fischer Annie Ösztöndíjasok hangversenye

Bérletár: 5900 Ft

 

 

Állandó programjaink:

Baba-mama klub: október 12-től csütörtökönként 10:00-12:00

Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 15:00-17:00

Bridzs klub: szerda 16:00-19:30

Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00-17:30

Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00-18:00

Felnőtt jóga: szerda 19:00-20:30

Foltvarró klub: kedd 17:00-20:00

Hastánc: csütörtök 18:00-19.00

Jogpont: kedd 12:00-17:30

Meridián torna: csütörtök 16:00-17:00

Ovis jóga: október 10-től keddenként 16:30-17:15

Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00-17:00

Ringató: szerda 10:00-10:30

Sakk: hétfő-péntek: 16:00-18:00, szombat: 9:00-12:00

Színjátszó klub: szerda 16:30-18:00

Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00-14:00

Tini jóga: szerda 17:45-18:45

Városi Képzőművész Kör: kedd 16:00-19:00

Védőnő klub: hónap utolsó hétfőjén: 11:00-12:30

 

EFI programjai:

Baba-mama jóga: kedd 10:00-11:00

Jóga: hétfő: 17:30-18:30, 18:45-19:45

Latin tánc: november 4. szombat 9:00-13:00

Pilates: szerda 16:30-17:30

 

 

Nostradamus Világok Vándora

Programajánló 2017. október

Csermák József Rendezvénycsarnok

 

10.08.    10.00     Tapolca VSE - Úrkuti SK női felnőtt kézilabda mérkőzés

10.14.    08.30     Tóth László régió U9-es szivacskézilabda gyermekbajnokság

10.14.    14.00     Vonyarcvashegy SE – Páterdomb LSC Zalaegerszeg női felnőtt kézilabda mérkőzés

10.14.    18.00     Georgikon DSE – Kaposvár ESE férfi NB II kézilabda mérkőzés (16.00 ifi)

10.15.   15.00     Tapolca VSE - Kilián DSE Pápa női felnőtt kézilabda mérkőzés

10.15.    18.00     Tapolca VSE - Bajnok DSE Nemesvámos férfi felnőtt kézilabda mérkőzés

10.20.    19.00     Experidance Production bemutatja: Nostradamus - Világok Vándora táncszínházi előadás

10.21.    13.30     Légvárvilág játszóház

10.22.    09.00     Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság U11 leány

10.28.    09.00     III. "Ütős" Tollaslabda Utánpótlás Verseny

10.28.    16.00     Vonyarcvashegy SE – Pacsai Haladás SE női felnőtt kézilabda mérkőzés

 

Állandó:

 

Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek

Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig

Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja

Információ: +36 30/929-3540

 

Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna

Bejelentkezés: +36-20/580-7999

 

Ingyenes frissítő masszázs

Szeretet Fénye Alapítvány

Október 12-én és 26-án 17.30-tól

Bejelentkezés: +36 20/479-0474

 

Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig

 

 

Facebook