Eseménynaptár

Tapolca Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt „Határtalanul!” Kárpátaljai Szolidaritási programban 2 400 000Ft vissza nem térítendő támogatást nyert. A projekt célja a határon túli magyarsággal kapcsolatos ismeretek bővítése, a határon átnyúló kapcsolatépítés, segítségnyújtás. Partnerintézményünk az Aknaszlatinai Szent Anna Óvoda.

befektetobarat_225px_k2.png
Programok

Programok (232)

vasárnap, 17 szeptember 2017 15:14

FÖLDönfutók futóverseny

2017. szeptember 20-án 14.00 órától rendezzük meg a FÖLDönfutók futóversenyt Tapolcán, helyi általános és középiskolás diákok számára. A rajt és a cél helyszíne a Csermák József Rendezvénycsarnok, a futóverseny útvonalai a környező utcákban vannak kijelölve. Korcsoportonként az I-III. helyezett leányok és fiúk érem és oklevél díjazásban részesülnek.

 

Útvonalak:

I.                   korcsoport: 2009-2010-ben születettek

Start: Alkotmány u. – Sümegi út – Liszt Ferenc u. – Keszthelyi út – Cél: Alkotmány u.

II.                korcsoport: 2007-2008-ben születettek

Start: Alkotmány u.- Sümegi út – Baross u. – Keszthelyi út – Cél: Alkotmány u.

III – V. korcsoport: 2006-2003-ben születettek és középiskolások

Start: Alkotmány u.- Sümegi út – Hősök tere – Keszthelyi út – Cél: Alkotmány u.

 

versenykiírás: 

kedd, 05 szeptember 2017 09:16

Újságíró szakkör

hétfő, 04 szeptember 2017 18:15

Európai Mobilitási Hét

Versenykiírás: 

09.02-03.             XLVI. CONSTRUCT Balaton Kupa – Nemzetközi Egyéni Rapid Sakkverseny

09.30. 9.00         Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság U13 leány

 

Állandó:

 

Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek

Szeptember 11-től hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig

Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja

Információ: +36 30/929-3540

 

Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna

Bejelentkezés: +36-20/580-7999

 

Ingyenes frissítő masszázs

Szeretet Fénye Alapítvány

Szeptember 14-én és 28-én 17.30-tól

Bejelentkezés: +36 20/479-0474

 

Szauna szeptember 11-től hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig

 

 

 

 

09.02.    16.30     TIAC VSE - Badacsonytomaji SE-BONVINO megyei II. osztály férfi felnőtt labdarúgó mérkőzés (14.30 U19)

09.03.    10.00     TÖFC - Révfülöp NKSE megyei III. osztály öregfiú labdarúgó mérkőzés

09.11.    14.00     Bozsik-program I. őszi torna U11-13

09.15.    17.00     TIAC VSE - Nemesvámosi LSE U16 férfi labdarúgó mérkőzés

09.16.    10.00     Bozsik-program I. őszi fesztivál U7-9

09.16.    16.00.    TIAC VSE - Balatonkenese SE Városi SE megyei II. osztály férfi felnőtt labdarúgó mérkőzés (14.30. U19)

09.24.    10.00     I. Tapolcai családi kutyás nap

09.24.    10.00     TÖFC - Nemesgulács-Kisapáti SE megyei III. osztály öregfiú labdarúgó mérkőzés

09.24.    10.00     TIAC VSE – FC Ajka U16 férfi labdarúgó mérkőzés

09.24.    11.30     TVSE Honvéd - Balatonfűzfői Atlétikai Klub megyei I. osztály női felnőtt labdarúgó mérkőzés

09.25.    14.00     Bozsik-program II. őszi torna U11-13

09.30.    10.00     Bozsik-program II. őszi fesztivál U7-9

09.30.    15.30     TIAC VSE - ŐSI PSK megyei II. osztály férfi felnőtt labdarúgó mérkőzés (13.30. U19)

 

péntek, 01 szeptember 2017 17:55

TÁMK szeptemberi programajánlója

 

szeptember 2. (szombat) 9:00 - A Tapolcai Musical Színpad 9-től 25 éves korig várja az énekelni, táncolni szerető fiatalok jelentkezését!

szeptember 4. (hétfő) 15:00 - 18:00 Véradás

szeptember 8. 16:00 - 60 éves a Bakonyi Bauxitbánya. Volt egyszer egy… Bányász napi fotókiállítás Zentai Gábor gyűjteményéből.

szeptember 9. (szombat) 9:00 - A Tapolcai Musical Színpad 9-től 25 éves korig várja az énekelni, táncolni szerető fiatalok jelentkezését!

szeptember 11. 18:00 - Dr. Reisinger János előadás-sorozata (filmvetítés)

szeptember 18. (hétfő) 18:00 - Lukács Tamás „Éjféli kávé” című kiállítás megnyitója.

szeptember 25. 18:00 - Dr. Reisinger János előadás-sorozata (filmvetítés)

 

 

Tamási Áron Színházbérlet 2017/2018.

2017. október 9. (hétfő) 19:00: Ivancsics Ilona és Színtársai: (Jókai Anna) Fejünk felől a tetőt - színpadi játék 2 részben

2017. november 26. (vasárnap) 18:00: Tapolcai Musical Színpad: Hyppolit a lakáj - vígjáték

2018. január: Körúti Színház: (Neil Simon) Mezítláb a parkban - vígjáték

2018. február: Ivancsics Ilona és Színtársai: (Bengt Ahlfors) Színházi komédia - vígjáték 2 részben

2018. március: Tamási Áron Színjátszó Klub: (Örkény István) Tóték

2018. április: Pesti Művész Színház: (Georges Feydeau) A balek (A hülyéje) – vígjáték

 

Bérletár: 12.000 Ft

A meghosszabbított és előjegyzett bérleteket szeptember 11-től szeptember 25-éig tartjuk fenn.
A műsorváltoztatás jogát a szervezők fenntartják.
Információ: Tamási Áron Művelődési Központ Tapolca, Kisfaludy u. 2-6.
Tel: 87/411-323, 0630/866-5643

 

 

2017/2018-as Filharmónia bérlet már vásárolható a Tamási Áron Művelődési Központban.

A megvásárolt bérleten feltüntetett időponttól eltérően az első előadás időpontja az alábbiak szerint:

2017. november 20. 19:00 – Fischer Annie Ösztöndíjasok hangversenye

2018. február 15. 19:00 – Philharmonic Brass Quintet és Vermes Tímea koncertje

2018. március 8. 19:00 – Virtuózok - Nőnapi hangverseny

Kedvezményes bérletár: 4900 Ft

Kedvezményes áron a bérlet 2017. szeptember 20-ig vásárolható meg.

 

 

Állandó programjaink:

Baba jóga: hétfő 10:00-11:00

Bélyeg klub: minden hónap harmadik péntekén 15:00-17:00

Bridzs klub: szerda 16:00-19:30

Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00-17:30

Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00-18:00

Foltvarró klub: kedd 17:00-20:00

Hastánc: csütörtök 18:00-19.00

Jogpont: kedd 12:00-17:30

Ovis jóga: kedd 16:30-17:15

Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00-17:00

Ringató: szerda 10:00-10:30

Sakk: kedd, szerda, péntek, szombat

Színjátszó klub: szerda 16:30-18:00

Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00-14:00

Városi Képzőművész Kör: kedd 16:00-19:00

 

szombat, 15 július 2017 15:02

Szombati piac

július 7. (péntek) 18:00 - Sipos Endre: Szent György-hegyi víziók című kiállítása.

A kiállítást megnyitja: Veszeli Lajos festőművész

Közreműködők: Tóth - Rompos Patrícia, Tóth Péter

 

július 28. (péntek) 17:30 - Miklósy Balázs: Lélekcsillag című verses kötetének bemutatója

 

 

2017/2018-as Filharmónia bérlet már vásárolható a Tamási Áron Művelődési Központban.

2017. november 20. 19:00 – Fischer Annie Ösztöndíjasok hangversenye

2018. február 15. 19:00 – Philharmonic Brass Quintet és Vermes Tímea koncertje

2018. március 8. 19:00 – Virtuózok - Nőnapi hangverseny

 

 

Tamási Áron Művelődési Központ
2017. júniusi programajánló

 

június 2. (péntek) 18:00 – Pedagógus Nap

június 3. (szombat) 18:00 – Basic Táncstúdió évzáró gála

június 4. (vasárnap) 16:30 – Trianoni megemlékezés a Köztársaság téren.

június 8. (csütörtök) 18:00 – Finn fúvós koncert

június 9. (péntek) 18:00 – Ajka, Alsóőrs, Balatonfüred, Herend, Tapolca amatőr képzőművészeti köreinek Ablakaink című kiállítása.

június 10. (szombat) 18:00 – Acro Dance SE évzáró

június 23. (péntek) 17:00 – A Tapolcai Musical Színpad bemutatja: Miénk itt a tér! című gálaműsorát.

június 29. (csütörtök) 18:00 – Semmelweis Nap

Állandó programjaink:
Baba jóga: hétfő 10:00-11:00
Baba-mama klub: csütörtök 10:00-12:00
Bélyeg klub: minden hónap harmadik péntekén 15:00-17:00
Bridzs klub: szerda 16:00-19:30
Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00-17:30
Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00-18:00
Szorgos kezek foltvarró klub: kedd 17:00-20:00
Hastánc: csütörtök 18:00-19.00

Jogpont: kedd 12:00-17:30  

Néptánc: csütörtök 16:30-17:30
Ovis jóga: kedd 16:30-17:15
Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00-17:00
Ringató: szerda 10:00-10:30
Sakk: hétfő-péntek 15:00-18:00, szombat 9:00-12:30
Színjátszó klub: szerda 16:30-18:00
Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00-14:00
Tánciskola: péntek 16:00-19:00
Városi Képzőművész Kör: kedd 16:00-19:00
Védőnő klub: minden hónap utolsó hétfőjén 11:00-12:30

csütörtök, 18 május 2017 09:25

Programajánló 2017. június

Városi Sport-és Szabadidő Centrum
 

06.04.    10.00     TIAC VSE - Úrkút SK megyei U-16 labdarúgó mérkőzés

06.04.    17.00     TIAC VSE - Csopak SC megyei II. osztályú labdarúgó mérkőzés (15.00 U-19)

06.04.    17.00     Tapolcai Öregfiúk FC - Nyírespuszta SE megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés


Csermák József Rendezvénycsarnok

 

06.03-06.04.       Csobánc Kupa – Gyermek egyéni sakkverseny

06.17.    09.00     Kézilabda Juniális a Tapolcai Női Kézilabdáért Alapítvány szervezésében

 

 

 

 

május 8. (hétfő) 18:00 - Dr. Reisinger János irodalomtörténész előadása.

május 8. (hétfő) 18:00 - Szita Szabolcs „Folytatom” című első önálló kiállításának megnyitója.

május 20. (szombat) 15:00 - Katonadal Fesztivál

május 28. (vasárnap) 9:00 - Hősök napi megemlékezés

Helyszín: Régi temető

május 29. (hétfő) 19:00 - A Pesti Magyar Operett Színpad bemutatja Operett Nagykoncertjét. Sztárvendég: Oszvald Marika

 

Állandó programjaink:

Baba jóga: hétfő 10:00-11:00

Baba-mama klub: csütörtök 10:00-12:00

Bélyeg klub: minden hónap harmadik péntekén 15:00-17:00

Bridzs klub: szerda 16:00-19:30

Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00-17:30

Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00-18:00

Szorgos kezek foltvarró klub: kedd 17:00-20:00

Hastánc: csütörtök 18:00-19.00

Jogpont: kedd 12:00-17:30

Néptánc: csütörtök 16:30-17:30

Ovis jóga: kedd 16:30-17:15

Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00-17:00

Ringató: szerda 10:00-10:30

Sakk: hétfő-péntek 15:00-18:00, szombat 9:00-12:30

Színjátszó klub: szerda 16:30-18:00

Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00-14:00

Tánciskola: péntek 16:00-19:00

Városi Képzőművész Kör: kedd 16:00-19:00

Védőnő klub: minden hónap utolsó hétfőjén 11:00-12:30

 

 

05.07.    16.00     Tapolca VSE-RESOLUTE – Dr. Lupo Bük NB II női kézilabda mérkőzés (18.00 ifi)

05.10.    10.00     XIV. Oviolimpia - játékos sportvetélkedő óvodásoknak

05.16.    09.00     Kisiskolás leány kézilabda megyei döntő

 

Állandó:

 

Zenés Kondicionáló torna Hölgyeknek

Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig

Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja

Információ: +36 30/929-3540

 

Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna

Bejelentkezés: +36-20/580-7999

 

Ingyenes frissítő masszázs

Szeretet Fénye Alapítvány

Május 11-én és 25-én 17.30-tól

Bejelentkezés: +36 20/479-0474

 

Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig

 

 

05.03.    13.00     Kisiskolások atlétikai versenye

05.04.   17.00      TIAC VSE – Devecser  SE megyei U-14 labdarúgó mérkőzés

05.06.    10.00     Illés-régió U6/U7 ; U8/U9 kiemelt tehetségek labdarúgó fesztiválja

05.07.    16.30     TIAC VSE – Egyetértés SE Nemesszalók megyei II. osztályú labdarúgó mérkőzés (14.30 U-19)

05.07.    10.00     TIAC VSE – Herendi Porcelán SK megyei U-16 labdarúgó mérkőzés

05.07.    10.00     Tapolcai Öregfiúk FC – Falusi SE Gógánfa megyei III. osztályú labdarúgó

05.07.    11.00     TVSE Honvéd – Csabrendek FC megyei női labdarúgó mérkőzés

05.11.    09.00     DSE III. korcsoportos megyei labdarúgó döntő

05.15.    14.00     Illés-régió U11/U13 kiemelt tehetségek labdarúgó tornája

05.16     09.00     Kisiskolás labdarúgó megyei döntő

05.18.    09.00     Kisiskolás atlétikai megyei döntő

05.18.    17.00     TIAC VSE – Ugod SE megyei U-14 labdarúgó mérkőzés

05.20.    17.00     TIAC VSE – Sümeg VSE megyei II. osztályú labdarúgó mérkőzés (15.00 U-19)

05.21.    10.00     TIAC VSE - Sümeg VSE megyei U-16 labdarúgó mérkőzés

05.21.    10.00     Tapolcai Öregfiúk FC – Kislődi FC megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés

05.21.    11.00     TVSE Honvéd - Devecser SE megyei női labdarúgó mérkőzés

05.29.    14.00     Illés-régió U11/U13 kiemelt tehetségek labdarúgó tornája

 

 

ElsőElőző45678910111213KövetkezőUtolsó
13. oldal / 13
Facebook