Eseménynaptár

Tapolca Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt „Határtalanul!” Kárpátaljai Szolidaritási programban 2 400 000Ft vissza nem térítendő támogatást nyert. A projekt célja a határon túli magyarsággal kapcsolatos ismeretek bővítése, a határon átnyúló kapcsolatépítés, segítségnyújtás. Partnerintézményünk az Aknaszlatinai Szent Anna Óvoda.

befektetobarat_225px_k2.png
Programok

Programok (208)

03.03.   11.00     TIAC VSE – Csabrendek felkészülési mérkőzés (13.00 U19)

03.04.    13.00     TIAC VSE – Monostorapáti megyei II. osztályú felkészülési mérkőzés

03.11.   10.00     Tapolcai Öregfiúk FC – Assmont- Zalahalápi SE megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés

03.11.    15.00     TIAC VSE – Herendi Porcelán SK megyei II. osztályú labdarúgó mérkőzés (13.00 U19)

03.24.    15.00     TIAC VSE – Csopak SC megyei II. osztályú labdarúgó mérkőzés (13.00 U19)

03.24.                   Emlékek Éjszakája – We love 2000’s

03.26.   14.00     Bozsik Torna U11/13

03.30.    16.00     Tapolcai Öregfiúk FC – Balatonederics SC megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés

04.01.    10.00     Tapolcai Öregfiúk FC – Lesenceistvánd- Uzsa SE megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés

hétfő, 12 február 2018 22:02

Házas Esték

csütörtök, 08 február 2018 20:35

Lapidáriumi Esték

szerda, 07 február 2018 08:57

Don - kanyar 75

hétfő, 05 február 2018 18:10

Pünkösd Erdélyben - Csíksomlyói búcsú

Részletek: 

szerda, 31 január 2018 20:59

III. Keresztény Bál

 

02.18.   14.00     Tapolcai Öregfiúk FC – Vindornyaszőlős megyei III. osztályú labdarúgó felkészülési mérkőzés

02.25.    10.00     Tapolcai Öregfiúk FC – Balatonederics SC megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés

 

02.09.    19.00     XI. Sportgála – díjátadó ünnepség és városi sportbál

02.10.    18.00     Batsányi János Gimnázium és Kollégium szalagavató ünnepély és bál (zártkörű r.)

02.13.    09:00     Bozsik teremlabdarúgó torna U11-13

02.17.   09.00     V. Tapolcai Rhodius amatőr felnőtt tollaslabda verseny

02.18.    14.00     Vonyarcvashegy SE – Vasvár SE női felnőtt kézilabda mérkőzés

02.18.    16.00     Tapolca VSE – Ősi Andreotti SE női felnőtt bajnoki mérkőzés

02.24.    09.00     Telekom Veszprém szivacskézilabda U7, U8

02.25.    09.00     Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság U13 leány

02.26.    09.00     Szász Márton Általános Iskola Csobánc Teremlabdarúgó Torna, támogató: Fogyatékkal Élők Veszprém Megyei Sportegyesülete

 

Állandó:

 

Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek

Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig

Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja

Információ: +36 30/929-3540

 

Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna

Bejelentkezés: +36-20/580-7999

 

Ingyenes frissítő masszázs

Szeretet Fénye Alapítvány

február 1-én és 15-én 17.30-tól

Bejelentkezés: +36 20/479-0474

 

Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig

 

 

kedd, 30 január 2018 20:41

Egészség - érték!?

február 3. (szombat) 20:00 - Ismerős Arcok koncert

 

február 11. (vasárnap) 15:00 - VII. Téltemető és Télbanyaűző Maskarádé

Helyszín: Fő tér

 

február 12. (hétfő) 18:00 - A reformáció tanai napjainkban című előadássorozat. Előadó: Kecskeméti János

 

február 12. (hétfő) 19:00 - Bérletes színház: Ivancsics Ilona és Színtársai: (Bength Ahlfors) Színházi komédia – vígjáték

 

február 14. (szerda) 16:00 - ”Pro Finlandia” kiállítás

 

február 15. (csütörtök) 19:00 - Filharmónia bérlet: Philharmonic Brass Quintet és Vermes Tímea: Valentin napi hangverseny

Jegyek kaphatóak a Tamási Áron Művelődési Központban.

 

február 17. (szombat) 18:00 - Dumaszínház: Kiss Ádám és Szobácsi Gergő

 

február 23. (péntek) 19:00 és 24. (szombat) 17:00 - Tapolcai Musical Színpad: Hyppolit a lakáj

 

február 25. (vasárnap) - Ádám és Éva stand up comedy. Egyszemélyes vígjáték a férfi - női kapcsolatokról.

 

A Tapolcai Városi Képzőművész Kör tagjainak kiállítása február 8-áig megtekinthető a Tamási Áron Művelődési Központban.

 

Állandó programjaink:

Baba-mama klub: csütörtök 10:00

Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 15:00

Bridzs klub: szerda 16:00

Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00

Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00

Felnőtt jóga: kedd 18:00, szerda 19:00 - oktató: Farkas Serger Zsuzsanna

Foltvarró klub: kedd 17:00

Jogpont: kedd 12:00

Jóga: hétfő 18:30 - oktató: Tóth Orsolya

Meridián torna: csütörtök 16:00

Néptánc: szerda 18:30

Ovis jóga: kedd: 16:30 - oktató: Farkas Serger Zsuzsanna

Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00

Ringató: szerda 10:00

Sakk: hétfő, kedd, csütörtök, péntek: 16:00, szombat: 9:00

Színjátszó klub: szerda 16:30

Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00

Tini jóga: szerda 17:45 - oktató: Farkas Serger Zsuzsanna

Városi Képzőművész Kör: kedd 16:00

Védőnő klub: hónap utolsó hétfőjén: 11:00

 

hétfő, 29 január 2018 08:10

Ádám és Éva

vasárnap, 21 január 2018 17:08

Wass Albert / zenés, irodalmi emlékest

Facebook