Eseménynaptár

befektetobarat_225px_k2.png
Programok

Programok (166)

05.03.    13.00     Kisiskolások atlétikai versenye

05.04.   17.00      TIAC VSE – Devecser  SE megyei U-14 labdarúgó mérkőzés

05.06.    10.00     Illés-régió U6/U7 ; U8/U9 kiemelt tehetségek labdarúgó fesztiválja

05.07.    16.30     TIAC VSE – Egyetértés SE Nemesszalók megyei II. osztályú labdarúgó mérkőzés (14.30 U-19)

05.07.    10.00     TIAC VSE – Herendi Porcelán SK megyei U-16 labdarúgó mérkőzés

05.07.    10.00     Tapolcai Öregfiúk FC – Falusi SE Gógánfa megyei III. osztályú labdarúgó

05.07.    11.00     TVSE Honvéd – Csabrendek FC megyei női labdarúgó mérkőzés

05.11.    09.00     DSE III. korcsoportos megyei labdarúgó döntő

05.15.    14.00     Illés-régió U11/U13 kiemelt tehetségek labdarúgó tornája

05.16     09.00     Kisiskolás labdarúgó megyei döntő

05.18.    09.00     Kisiskolás atlétikai megyei döntő

05.18.    17.00     TIAC VSE – Ugod SE megyei U-14 labdarúgó mérkőzés

05.20.    17.00     TIAC VSE – Sümeg VSE megyei II. osztályú labdarúgó mérkőzés (15.00 U-19)

05.21.    10.00     TIAC VSE - Sümeg VSE megyei U-16 labdarúgó mérkőzés

05.21.    10.00     Tapolcai Öregfiúk FC – Kislődi FC megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés

05.21.    11.00     TVSE Honvéd - Devecser SE megyei női labdarúgó mérkőzés

05.29.    14.00     Illés-régió U11/U13 kiemelt tehetségek labdarúgó tornája

 

 

 

március 8. (szerda) 19:00 Filharmónia bérlet: Horgas Eszter és a Talamba Ütőegyüttes: Francia szerelem

Jegyek vásárolhatóak a Tamási Áron Művelődési Központban.

 

március 14. (kedd) 17:00 - A 27 nyelvvizsgával rendelkező Gaál Ottó Kreatív nyelvtanulási módszer című könyvének bemutatója.

 

március 15. (szerda) - Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc évfordulója alkalmából rendezett megemlékezés.

 

március 19. (vasárnap) 18:00 - Tamási Áron Színjátszó Klub: Meghalsz Banya! és Helén s a tehén, avagy gyalog, mint Balogh (népi komédia)

Jegyek vásárolhatóak a Tamási Áron Művelődési Központban.

 

március 20. (hétfő) 18:00 - Dr. Reisinger János irodalomtörténész előadássorozata

 

március 20. (hétfő) 19:00 - Bérletes Színház: Tamási Áron Színjátszó Klub: Meghalsz Banya! és Helén s a tehén, avagy gyalog, mint Balogh (népi komédia)

 

március 21. (kedd) 17:00 - A 27 nyelvvizsgával rendelkező Gaál Ottó Kreatív nyelvtanulási módszer című könyvének bemutatója.

 

március 31. (péntek) 18:00 - Város Napja

 

 

Állandó programjaink:

Baba jóga: hétfő 10:00-11:00

Baba-mama klub: csütörtök 10:00-12:00

Bélyeg klub: minden hónap harmadik péntekén 15:00-17:00

Bridzs klub: szerda 16:00-19:30

Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00-17:30

Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00-18:00

Foltvarró klub: kedd 17:00-20:00

Hastánc: csütörtök 18:00-19.00

Jogpont: Minden hónap 1. és 3. kedd 12,00-18,00 óra
                                         2. és 4. kedd 13,00-18,00 óra

Néptánc: csütörtök 16:30-17:30

Ovis jóga: kedd 16:30-17:15

Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00-17:00

Ringató: szerda 10:00-10:30

Sakk: hétfő-péntek 15:00-18:00, szombat 9:00-12:30

Színjátszó klub: szerda 16:30-18:00

Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00-14:00

Tánciskola: péntek 16:00-19:00

Városi Képzőművész Kör: kedd 16:00-19:00

Védőnő klub: minden hónap utolsó hétfőjén 11:00-12:30

 

 

12.17-18.             Aranykapu Kupa - férfi és öregfiú teremlabdarúgó torna           

12.22-23., 29.     Szünidei Kupa - gyermek rapid sakkverseny

12.27.    09.00     Sakk feladvány verseny

12.27.    17.00     IX. Sportfesztivál - egyesületek, szakosztályok játékos vetélkedője

12.28.    16.00     VII. Sakk Gála

12.30.    09.00     Flúgos Futam - évzáró egyéni villám sakkverseny

12.30.    21.00     Delta zenekar szilveszteri mega produkció

 

Állandó:

 

Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek

Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig

Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógy testnevelő tartja

Információ: +36 30/929-3540

 

Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna

Bejelentkezés: +36 20/580-7999

 

Ingyenes frissítő masszázs

Szeretet Fénye Alapítvány

December 8-án és 22-én 17.30-tól

Bejelentkezés: +36 20/479-0474

 

Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig

 

 

ElsőElőző12345678910KövetkezőUtolsó
10. oldal / 10
Facebook