EP Parlamenti választás 2019

Eseménynaptár

H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
5
6
8
9
10
12
13
14
15
Dátum : 2019. június 15.
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Programajánló

Tapolca Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt „Határtalanul!” Kárpátaljai Szolidaritási programban 2 400 000Ft vissza nem térítendő támogatást nyert. A projekt célja a határon túli magyarsággal kapcsolatos ismeretek bővítése, a határon átnyúló kapcsolatépítés, segítségnyújtás. Partnerintézményünk az Aknaszlatinai Szent Anna Óvoda.

befektetobarat_225px_k2.png
Programok

Programok (203)

Programajánló 2017. október

Csermák József Rendezvénycsarnok

 

10.08.    10.00     Tapolca VSE - Úrkuti SK női felnőtt kézilabda mérkőzés

10.14.    08.30     Tóth László régió U9-es szivacskézilabda gyermekbajnokság

10.14.    14.00     Vonyarcvashegy SE – Páterdomb LSC Zalaegerszeg női felnőtt kézilabda mérkőzés

10.14.    18.00     Georgikon DSE – Kaposvár ESE férfi NB II kézilabda mérkőzés (16.00 ifi)

10.15.   15.00     Tapolca VSE - Kilián DSE Pápa női felnőtt kézilabda mérkőzés

10.15.    18.00     Tapolca VSE - Bajnok DSE Nemesvámos férfi felnőtt kézilabda mérkőzés

10.20.    19.00     Experidance Production bemutatja: Nostradamus - Világok Vándora táncszínházi előadás

10.21.    13.30     Légvárvilág játszóház

10.22.    09.00     Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság U11 leány

10.28.    09.00     III. "Ütős" Tollaslabda Utánpótlás Verseny

10.28.    16.00     Vonyarcvashegy SE – Pacsai Haladás SE női felnőtt kézilabda mérkőzés

 

Állandó:

 

Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek

Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig

Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja

Információ: +36 30/929-3540

 

Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna

Bejelentkezés: +36-20/580-7999

 

Ingyenes frissítő masszázs

Szeretet Fénye Alapítvány

Október 12-én és 26-án 17.30-tól

Bejelentkezés: +36 20/479-0474

 

Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig

 

 

szombat, 23 szeptember 2017 12:06

Október 23. Ünnepi megemlékezés

szombat, 23 szeptember 2017 12:02

Filharmónia bérlet 2017-18

szombat, 23 szeptember 2017 11:55

TÁMK októberi programajánlója

 

 

október 2. (hétfő) 17:00 - Zenei Világnap: Járdányi Pál Zeneiskola koncertje

október 6. (péntek) 14:00 - Aradi Vértanúk emlékére rendezett megemlékezés

Helyszín: Katonai Emlékpark

október 9. (hétfő) 19:00 - Bérletes színház: Ivancsics Ilona és Színtársai: Fejünk felől a tetőt - színpadi játék 2 részben

október 9. és 30. (hétfő) 18:00 - Dr. Reisinger János előadás-sorozata: Luther Mártonra és a reformációra emlékező, filmvetítéssel egybekötött előadások

október 23. (hétfő) 10:00 - Az 1956-os forradalom és szabadságharc évfordulójának alkalmából rendezett megemlékezés.

Helyszín: Katonai Emlékpark

 

2017/2018-as Filharmónia bérlet már vásárolható a Tamási Áron Művelődési Központban.

A megvásárolt bérleten feltüntetett időponttól eltérően az első előadás időpontja az alábbiak szerint:

2017. november 20. 19:00 – Fischer Annie Ösztöndíjasok hangversenye

2018. február 15. 19:00 – Philharmonic Brass Quintet és Vermes Tímea koncertje

2018. március 8. 19:00 – Virtuózok - Nőnapi hangverseny

Bérletár: 5900 Ft

 

 

Állandó programjaink:

Baba-mama klub: október 12-től csütörtökönként 10:00-12:00

Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 15:00-17:00

Bridzs klub: szerda 16:00-19:30

Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00-17:30

Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00-18:00

Felnőtt jóga: október 11-től szerdánként 19:00-20:30

Foltvarró klub: kedd 17:00-20:00

Hastánc: csütörtök 18:00-19.00

Jogpont: kedd 12:00-17:30

Ovis jóga: október 10-től keddenként 16:30-17:15

Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00-17:00

Ringató: szerda 10:00-10:30

Sakk: hétfő-péntek: 16:00-18:00, szombat: 9:00-12:00

Színjátszó klub: szerda 16:30-18:00

Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00-14:00

Tánciskola: péntek: 19:40-21:10

Tini jóga: október 11-től szerdánként 17:45-18:45

Városi Képzőművész Kör: kedd 16:00-19:00

Védőnő klub: hónap utolsó hétfőjén: 11:00-12:30

 

EFI programjai:

Baba-mama jóga: kedd 10:00-11:00

Gerinctorna: kedd 17:30-18:30, 18:45-19:45

Jóga: hétfő: 17:30-18:30, 18:45-19:45

Latin tánc: október 7. szombat 9:00-13:00

Pilates: szerda 16:30-17:30

 

 

vasárnap, 17 szeptember 2017 15:14

FÖLDönfutók futóverseny

2017. szeptember 20-án 14.00 órától rendezzük meg a FÖLDönfutók futóversenyt Tapolcán, helyi általános és középiskolás diákok számára. A rajt és a cél helyszíne a Csermák József Rendezvénycsarnok, a futóverseny útvonalai a környező utcákban vannak kijelölve. Korcsoportonként az I-III. helyezett leányok és fiúk érem és oklevél díjazásban részesülnek.

 

Útvonalak:

I.                   korcsoport: 2009-2010-ben születettek

Start: Alkotmány u. – Sümegi út – Liszt Ferenc u. – Keszthelyi út – Cél: Alkotmány u.

II.                korcsoport: 2007-2008-ben születettek

Start: Alkotmány u.- Sümegi út – Baross u. – Keszthelyi út – Cél: Alkotmány u.

III – V. korcsoport: 2006-2003-ben születettek és középiskolások

Start: Alkotmány u.- Sümegi út – Hősök tere – Keszthelyi út – Cél: Alkotmány u.

 

versenykiírás: 

kedd, 05 szeptember 2017 09:16

Újságíró szakkör

hétfő, 04 szeptember 2017 18:15

Európai Mobilitási Hét

Versenykiírás: 

09.02-03.             XLVI. CONSTRUCT Balaton Kupa – Nemzetközi Egyéni Rapid Sakkverseny

09.30. 9.00         Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság U13 leány

 

Állandó:

 

Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek

Szeptember 11-től hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig

Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja

Információ: +36 30/929-3540

 

Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna

Bejelentkezés: +36-20/580-7999

 

Ingyenes frissítő masszázs

Szeretet Fénye Alapítvány

Szeptember 14-én és 28-én 17.30-tól

Bejelentkezés: +36 20/479-0474

 

Szauna szeptember 11-től hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig

 

 

 

 

09.02.    16.30     TIAC VSE - Badacsonytomaji SE-BONVINO megyei II. osztály férfi felnőtt labdarúgó mérkőzés (14.30 U19)

09.03.    10.00     TÖFC - Révfülöp NKSE megyei III. osztály öregfiú labdarúgó mérkőzés

09.11.    14.00     Bozsik-program I. őszi torna U11-13

09.15.    17.00     TIAC VSE - Nemesvámosi LSE U16 férfi labdarúgó mérkőzés

09.16.    10.00     Bozsik-program I. őszi fesztivál U7-9

09.16.    16.00.    TIAC VSE - Balatonkenese SE Városi SE megyei II. osztály férfi felnőtt labdarúgó mérkőzés (14.30. U19)

09.24.    10.00     I. Tapolcai családi kutyás nap

09.24.    10.00     TÖFC - Nemesgulács-Kisapáti SE megyei III. osztály öregfiú labdarúgó mérkőzés

09.24.    10.00     TIAC VSE – FC Ajka U16 férfi labdarúgó mérkőzés

09.24.    11.30     TVSE Honvéd - Balatonfűzfői Atlétikai Klub megyei I. osztály női felnőtt labdarúgó mérkőzés

09.25.    14.00     Bozsik-program II. őszi torna U11-13

09.30.    10.00     Bozsik-program II. őszi fesztivál U7-9

09.30.    15.30     TIAC VSE - ŐSI PSK megyei II. osztály férfi felnőtt labdarúgó mérkőzés (13.30. U19)

 

péntek, 01 szeptember 2017 17:55

TÁMK szeptemberi programajánlója

 

szeptember 2. (szombat) 9:00 - A Tapolcai Musical Színpad 9-től 25 éves korig várja az énekelni, táncolni szerető fiatalok jelentkezését!

szeptember 4. (hétfő) 15:00 - 18:00 Véradás

szeptember 8. 16:00 - 60 éves a Bakonyi Bauxitbánya. Volt egyszer egy… Bányász napi fotókiállítás Zentai Gábor gyűjteményéből.

szeptember 9. (szombat) 9:00 - A Tapolcai Musical Színpad 9-től 25 éves korig várja az énekelni, táncolni szerető fiatalok jelentkezését!

szeptember 11. 18:00 - Dr. Reisinger János előadás-sorozata (filmvetítés)

szeptember 18. (hétfő) 18:00 - Lukács Tamás „Éjféli kávé” című kiállítás megnyitója.

szeptember 25. 18:00 - Dr. Reisinger János előadás-sorozata (filmvetítés)

 

 

Tamási Áron Színházbérlet 2017/2018.

2017. október 9. (hétfő) 19:00: Ivancsics Ilona és Színtársai: (Jókai Anna) Fejünk felől a tetőt - színpadi játék 2 részben

2017. november 26. (vasárnap) 18:00: Tapolcai Musical Színpad: Hyppolit a lakáj - vígjáték

2018. január: Körúti Színház: (Neil Simon) Mezítláb a parkban - vígjáték

2018. február: Ivancsics Ilona és Színtársai: (Bengt Ahlfors) Színházi komédia - vígjáték 2 részben

2018. március: Tamási Áron Színjátszó Klub: (Örkény István) Tóték

2018. április: Pesti Művész Színház: (Georges Feydeau) A balek (A hülyéje) – vígjáték

 

Bérletár: 12.000 Ft

A meghosszabbított és előjegyzett bérleteket szeptember 11-től szeptember 25-éig tartjuk fenn.
A műsorváltoztatás jogát a szervezők fenntartják.
Információ: Tamási Áron Művelődési Központ Tapolca, Kisfaludy u. 2-6.
Tel: 87/411-323, 0630/866-5643

 

 

2017/2018-as Filharmónia bérlet már vásárolható a Tamási Áron Művelődési Központban.

A megvásárolt bérleten feltüntetett időponttól eltérően az első előadás időpontja az alábbiak szerint:

2017. november 20. 19:00 – Fischer Annie Ösztöndíjasok hangversenye

2018. február 15. 19:00 – Philharmonic Brass Quintet és Vermes Tímea koncertje

2018. március 8. 19:00 – Virtuózok - Nőnapi hangverseny

Kedvezményes bérletár: 4900 Ft

Kedvezményes áron a bérlet 2017. szeptember 20-ig vásárolható meg.

 

 

Állandó programjaink:

Baba jóga: hétfő 10:00-11:00

Bélyeg klub: minden hónap harmadik péntekén 15:00-17:00

Bridzs klub: szerda 16:00-19:30

Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00-17:30

Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00-18:00

Foltvarró klub: kedd 17:00-20:00

Hastánc: csütörtök 18:00-19.00

Jogpont: kedd 12:00-17:30

Ovis jóga: kedd 16:30-17:15

Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00-17:00

Ringató: szerda 10:00-10:30

Sakk: kedd, szerda, péntek, szombat

Színjátszó klub: szerda 16:30-18:00

Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00-14:00

Városi Képzőművész Kör: kedd 16:00-19:00

 

szombat, 15 július 2017 15:02

Szombati piac

Facebook