Programok (472)
Programajánló 2019. április Csermák József Rendezvénycsarnok
04.02. 17.30 Tapolca VSE – Ajka leány serdülő III. oszt. kézilabda mérkőzés
04.06. 09.00 Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság U10 fiú
04.07. 09.00 Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság U14 leány
04.07. 17.00 Tapolca VSE – Alsóörs SE női felnőtt kézilabda mérkőzés
04.12. 09.00 Széchenyi kupa középiskolai teremlabdarúgó torna
04.12. 17.30 Tapolca VSE – Kilián DSE Pápa női felnőtt kézilabda mérkőzés
04.14. 09.00 Asztalitenisz bajnokság
04.14. 18.00 Tapolca VSE – Somló Hús KK Pápa férfi felnőtt kézilabda mérkőzés
04.17. 10.00 Nyuszi Kupa – meghívásos focitorna, óvodásoknak
04.19. 18.00 Tapolca VSE – Lébény leány serdülő III. oszt. kézilabda mérkőzés
Állandó:
Zenés Kondicionáló torna Hölgyeknek
Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig
Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja
Információ: +36 30/929-3540
Spinning Club– Zenés szobakerékpár torna
Bejelentkezés: +36-20/580-7999
Ingyenes frissítő masszázs
Szeretet Fénye Alapítvány
Április 4-én és 18-án 17.30-tól
Bejelentkezés: +36 20/479-0474
Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig
HOBO - Ady Endre: A föltámadás szomorúsága
TÁMK 2019. áprilisi programajánlója
április 2. (kedd) 16:30 - Tóth Joachim előadása: Feltárulnak a Tihanyi Alapítólevél titkai
április 4. (csütörtök) 18:00 - Mendelssohn Kamarazenekar tavaszköszöntő koncert
április 5. (péntek) 18:00 - A Tapolcai Városőrség Polgárőr Egyesület: Minden, ami kutya című előadása.
április 11. (csütörtök) 17:00 - Költészet napja - Földes László "Hobo" önálló estje
A belépés érvényes olvasójeggyel díjtalan. A belépésre jogosító ingyenes jegyek a Könyvtár felnőtt olvasószolgálatán igényelhetőek személyesen 2019. március 31-ig.
április 12. (péntek) 16:00 - Szakmák éjszakája
április 13. (szombat) 18:00 - Tamási Áron Színjátszó Klub: Csomagolt lány című két felvonásos komédia.
április 27. és 28. (szombat és vasárnap) 9:00 - Agykontroll gyerekeknek
oktató - Hoffer Éva: 20/410-0709
május 3. (péntek) 18:00 - Puskás Piroska Balatoni varázslatok című kiállítás megnyitója.
május 4. (szombat) 9:00 - Városi Ballagás
Helyszín: Fő tér
Tamási Áron Színházbérlet következő előadásai
2019. április 15. (hétfő) 19:00 - Tamási Áron Színjátszó Klub: Csomagolt lány (komédia)
2019. április 29. (hétfő) 19:00 - Gergely Színház: Pasik a pácban (zenés vígjáték)
Állandó programjaink:
Angyal Est: április 18. (csütörtök) 17:30 - Tóth Szilvia angyalterapeuta
Gyógyító beszélgetések, meditációk az Angyalokkal.
Baba-mama klub: csütörtök 10:00
Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 16:00
Bridzs klub: szerda 16:00
Csillagokra Hangolva Meditáció: április 17. (szerda) 18:30 - oktató: Zentai Anna
Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00
Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00
Foltvarró klub: kedd 17:00
Segítség a gyászban (LEK): április 1. hétfő 17:00
Hangtál meditáció: április 25. csütörtök 18:30
Jogpont: kedd 12:00
Meridián torna: csütörtök 16:00
Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00
Ringató: szerda 10:00
Sakk edzés: hétfő, kedd, csütörtök, péntek 16:00, szombat 9:00
Sakk klub: szerda 17:00
Színjátszó klub: kedd 17:15
Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00
Társasjáték klub: péntek 14:00-20:00
Városi Amatőr Képzőművész Kör: kedd 16:00
Még...
TÁMK 2019. márciusi programajánlója
március 1. (péntek) 17:00 - A Bruno Gröning Baráti Kör bevezető előadása.
március 3. (vasárnap) 14:00 - VIII. Tapolcai Téltemető és Télbanyaűző Maskarádé
Helyszín: Fő tér
március 4. (hétfő) 19:00 - Fogi Színház: Csókos asszony operett
március 5. (kedd) 16:30 - Tóth Joachim előadása: Feltárulnak a Tihanyi Alapítólevél titkai
március 8. (péntek) 19:00 - „Nagy találkozás” – László Boldizsár és Szekeres Adrien nőnapi koncertje.
március 11. (hétfő) 18:00 - dr. Reisinger János /Kecskeméti János előadás: Felkészülés boldogabb jövőre - gondolkodás a legjobb védelem?
március 15. (péntek) 16:00 - Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc évfordulója alkalmából rendezett megemlékezés.
Helyszín: Városszerte
március 22. (péntek) 8:00 - Állásbörze
március 25. (hétfő) 18:00 - Somogyiné Varga Anikó a Tapolca Városi Képzőművész Kör tagjának MásKép című kiállítás megnyitója.
március 25. (hétfő) 18:00 - dr. Reisinger János/Kecskeméti János előadás: Felkészülés boldogabb jövőre - Küzdelem a biztonság és a lendület egyensúlyáért.
március 28. (csütörtök) 17:00 - A Bruno Gröning Baráti Kör bevezető előadása.
március 29. (péntek) 18:00 - Város Napja ünnepség.
Tamási Áron Színházbérlet következő előadásai
2019. április 15. (hétfő) 19:00 - Tamási Áron Színjátszó Klub: Csomagolt lány
2019. április 29. (hétfő) 19:00 - Gergely Színház: Pasik a pácban (zenés vígjáték)
Állandó programjaink:
Angyal Est: március 21. (csütörtök) 17:30 - Tóth Szilvia angyalterapeuta
Gyógyító beszélgetések, meditációk az Angyalokkal.
Baba-mama klub: csütörtök 10:00
Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 16:00
Bridzs klub: szerda 16:00
Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00
Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00
Foltvarró klub: kedd 17:00
Segítség a gyászban (LEK): március 11. hétfő 17:00
Hangtál meditáció: március 28. csütörtök 18:30
Jogpont: kedd 12:00
Meridián torna: csütörtök 16:00
Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00
Ringató: szerda 10:00
Sakk edzés: hétfő, kedd, csütörtök, péntek 16:00, szombat 9:00
Sakk klub: szerda 17:00
Színjátszó klub: kedd 17:15
Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00
Társasjáték klub: péntek 14:00-20:00
Városi Amatőr Képzőművész Kör: kedd 16:00
Programajánló (Csermák József Rendezvénycsarnok)
Programajánló 2019. március
03.02. 09.00 Veszprém Megyei Futsal Bajnokság fiú U11
03.08. 21.00 Delta zenekar nőnapi mega produkció
03.15-17. III. Tapolca Expo - Termelői és Kézműves Vásár
03.20. 14.00 DSB kézilabda diákolimpia körzeti döntő IV. korcsoport lány
03.24. 13.30 Légvárkaland játszóház
03.31. 10.00 Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság fiú U11
Állandó:
Zenés Kondicionáló torna Hölgyeknek
Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig
Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja
Információ: +36 30/929-3540
Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna
Bejelentkezés: +36-20/580-7999
Ingyenes frissítő masszázs
Szeretet Fénye Alapítvány
Március 7-én és 21-én 17.30-tól
Bejelentkezés: +36 20/479-0474
Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig