Eseménynaptár

H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
Dátum : 2020. április 4.
5
6
7
Dátum : 2020. április 7.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Programajánló

Tapolca Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt „Határtalanul!” Kárpátaljai Szolidaritási programban 2 400 000Ft vissza nem térítendő támogatást nyert. A projekt célja a határon túli magyarsággal kapcsolatos ismeretek bővítése, a határon átnyúló kapcsolatépítés, segítségnyújtás. Partnerintézményünk az Aknaszlatinai Szent Anna Óvoda.

befektetobarat_225px_k2.png
Programok

Programok (280)

december 2. és 16. (hétfő) 17:00 - LEK gyászcsoport

december 12. (csütörtök) 18:30 - Hangtál meditáció

december 13. (péntek) 15:00-17:30 – Véradás

december 14. (szombat) 17:00 – Acro Dance karácsonyi gála

december 16. (hétfő) 9:00-12:00 - Öltönyvásár

december 17. (kedd) 17:00 – Járdányi Pál Zeneiskola karácsonyi koncert

december 18. (szerda) 15:00 – Nyugdíjas karácsony

december 19. (hétfő) 18:00 – Miért jutott ide a világ – Jézus Krisztus üzenetei szerint?

Előadók: Reisinger János és Kecskeméti János

december 22. (vasárnap) 16:00 – Mindenki karácsonya

Helyszín: Tapolca, Fő tér

péntek, 22 november 2019 10:05

6000 év kőben, tárgyban, képben

hétfő, 04 november 2019 10:01

Északi irodalom hete

hétfő, 04 november 2019 10:00

Lapidáriumi esték

csütörtök, 31 október 2019 08:23

Vetsey Károly kiállítása

csütörtök, 31 október 2019 08:22

"Mézes - mázos" 2019.

csütörtök, 31 október 2019 08:17

Jazzformers

 

11.03.    16.00     Tapolca VSE – Veszprémi Magyar-Finn Egyesület női felnőtt kézilabda mérkőzés

11.03.    18.00     Tapolca VSE – Máriaujfalui SE férfi felnőtt kézilabda mérkőzés

11.10.    09.00     Kézilabda kisiskolás gyermekbajnokság U11 fiú

11.10.    18.00     Tapolca VSE – Balatonszemes KSE női felnőtt kézilabda mérkőzés

11.16.    12.00     XXVII. Egészség- és Aerobiknap

11.17.    18.00     Tapolca VSE – Bakonyerdő Pápa férfi felnőtt kézilabda mérkőzés

11.20.    13.00     VII. Szöcske Gála - Fedett pályás gyermek atlétika verseny

11.23.    09.00     Veszprém Megyei Futsal Bajnokság U11/13 fiú

11.24.    18.00     Tapolca VSE – Úrkúti SK női felnőtt kézilabda mérkőzés

11.24.    08.00     XIV. Magyar Mihály Emléktorna - labdarúgás

12.01.    10.00     Kézilabda kisiskolás gyermekbajnokság U12 fiú

12.01.    16.00     Tapolca VSE – Resolute KC Alsóörs női felnőtt kézilabda mérkőzés

12.01.    18.00     Tapolca VSE – Simontornyai KK férfi felnőtt kézilabda mérkőzés

 

Állandó:

 

Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek

Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig

Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja

Információ: +36 30/929-3540

 

Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna

Bejelentkezés: +36-20/580-7999

 

Ingyenes frissítő masszázs

Szeretet Fénye Alapítvány

November 7-én és 21-én 17.30-tól

Bejelentkezés: +36 20/479-0474

 

Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig

 

 

péntek, 25 október 2019 20:48

Lelki egészségfejlesztési központ

péntek, 25 október 2019 20:46

Miért jutott ide a világ

péntek, 25 október 2019 20:44

Harry Potter szabadulószoba

csütörtök, 03 október 2019 10:04

Lapidáriumi Esték

10.02.    15.30     TIAC VSE – Pápai ELC megyei U16 labdarúgó mérkőzés

10.05.    15.30     TIAC VSE – Magyarpolány SE megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzés (13.30 U19)

10.07.    15.00     Bozsik torna U11/13

10.10.    16.00     TIAC VSE – Fűzfői AK B megyei U14 labdarúgó mérkőzés

10.12.    15.00     TIAC VSE – Csetény SE megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzés (13.00 U19)

10.13.    08.00     MÁRK. VIII. Alba Regia Cup Winner és VII. Kincsem Gold Cup Winner - kutya kiállítás

10.13.    10.00     Tapolcai Öregfiúk FC – Balatonederics SC megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés

10.16.    15.00     TIAC VSE – VFC USE „B” megyei U16 labdarúgó mérkőzés          

10.19.    09.00     M.Á.R.K. II. Tapolca Kupa -  BH és IGP kutyás verseny és vizsga

10.20.    10.00     Bozsik kiemelt torna

10.21.    15.00     Bozsik torna U11/13

10.24.    15.30     TIAC VSE – FC Ajka megyei U14 labdarúgó mérkőzés

10.26.    09.00     Bozsik Fesztivál U7/9

10.26.    14.30     TIAC VSE – ADA-BAU Várpalota megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzés (12.30 U19)

10.27.    10.00     Tapolcai Öregfiúk FC – Balatonakali SE megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés

10.30.    11.00     TIAC VSE – Tihany FC megyei U19 labdarúgó mérkőzés

10.30.    15.00     TIAC VSE – Herendi PSK megyei U16 labdarúgó mérkőzés          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook