Eseménynaptár

H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
Dátum : 2020. április 4.
5
6
7
Dátum : 2020. április 7.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Programajánló

Tapolca Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt „Határtalanul!” Kárpátaljai Szolidaritási programban 2 400 000Ft vissza nem térítendő támogatást nyert. A projekt célja a határon túli magyarsággal kapcsolatos ismeretek bővítése, a határon átnyúló kapcsolatépítés, segítségnyújtás. Partnerintézményünk az Aknaszlatinai Szent Anna Óvoda.

befektetobarat_225px_k2.png
péntek, 06 október 2017 18:46

FÖLDönfutók futóverseny eredmények


2017. szeptember 27.
Csermák József Rendezvénycsarnok
Összes induló: 400 fő


Lány:
I. Korcsoport (2009-2010-ban született)- összes induló: 59 fő
I. helyezett: Falati Nóra (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény)
II. helyezett: Takács Norina (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény)
III. helyezett: Tóth Ramóna (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Batsányi János Tagintézmény)

II. Korcsoport (2007-2008-ban született)- összes induló: 76 fő
I. helyezett: Falati Liliána (Szigligeti Általános Iskola)
II. helyezett: Gyulai Noémi Zoé (Szigligeti Általános Iskola)
III. helyezett: Csipszer Csenge (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény)
III. Korcsoport (2005-2006-ben született)- összes induló: 27 fő

I. helyezett: Fekete Júlia (Tatay Sándor Közös Általános Iskola Badacsonytomaj)
II. helyezett: Török Jázmin (Tatay Sándor Közös Általános Iskola Badacsonytomaj)
III. helyezett: Falati Kitti (Szigligeti Általános Iskola)

IV. Korcsoport (2003-2004-ben született)- összes induló: 10 fő
I. helyezett: Mező Zsófia (Szigligeti Általános Iskola))
II. helyezett: Ihász Vanda (Tatay Sándor Közös Általános Iskola Badacsonytomaj)
III. helyezett: Kovács Virág (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Batsányi János Tagintézmény)

V. Korcsoport (középiskolás)- összes induló: 10 fő
I. helyezett: Kocsor Kata (Batsányi János Gimnázium és Kollégium)
II. helyezett: Tóth Kíra (Batsányi János Gimnázium és Kollégium)
III. helyezett: Szalai Ivett (Batsányi János Gimnázium és Kollégium)

2
Fiú
I. Korcsoport (2009-2010-ban született)- összes induló: 61 fő
I. helyezett: Sipos Mátyás (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Bárdos
Lajos Tagintézmény)
II. helyezett: Gáspár Sebestyén (Tatay Sándor Közös Általános Iskola
Badacsonytomaj)
III. helyezett: Baláncsok Milán (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
Batsányi János Tagintézmény)

II. Korcsoport (2007-2008-ban született)- összes induló: 81 fő
I. helyezett: Török- Csillag Milán (Művészetek Völgye Általános Iskola
Monostorapáti)
II. helyezett: Tóth Kristóf (Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános
Iskola)
III. helyezett: Orbán Csanád (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Bárdos
Lajos Intézményegység)

III. Korcsoport (2005-2006-ben született)- összes induló: 21 fő
I. helyezett: Pruska Bence (Tatay Sándor Közös Általános Iskola
Badacsonytomaj)
II. helyezett: Sebők Róbert (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Bárdos
Lajos Intézményegység)
III. helyezett: Pruska Dániel (Tatay Sándor Közös Általános Iskola
Badacsonytomaj)

IV. Korcsoport (2003-2004-ben született)- összes induló: 30 fő
I. helyezett: Molnár Áron (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Bárdos
Lajos Intézményegység)
II. helyezett: Nagy Tamás Levente (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
Batsányi János Tagintézmény
III. helyezett: Kolompár Tamás (Szász Márton Általános Iskola)

V. Korcsoport (középiskolás)- összes induló: 25 fő
I. helyezett: Lendvai Péter (Keresztury Dezső Általános Iskola és
Szakközépiskola, Nemesgulács)
II. helyezett: Péter Bence (Keresztury Dezső Általános Iskola és
Szakközépiskola, Nemesgulács)
III. helyezett: Molnár Benedett (Batsányi János Gimnázium és Kollégium)


Horváth Dorothy
rendezvényszervező
Csermák József Rendezvénycsarnok

További képek megtalálhatóak: https://www.facebook.com/pg/tapolcacsarnok/photos/?tab=album&album_id=1468821559867791

Megjelent: 410 alkalommal
Facebook