péntek, 24 november 2017 08:22

VI. Szöcske Gála Tapolcán

 

2017. november 22. kedd 13.00
Csermák József Rendezvénycsarnok
Tapolca, Alkotmány u. 7.

Eredmények:

III. korcsoport fiú: MAGASUGRÁS

  1. hely: Pruska Dániel Gergő
  2. hely: Pruska Bence Marcell
  3. hely: Vass Máté Levente

III. korcsoport lány: MAGASUGRÁS

  1. hely: Varga Anna
  2. hely: Tarsoly Borbála
  3. hely: Sulyok Melani

 

IV. korcsoport fiú: MAGASUGRÁS

  1. hely: Varga Csaba
  2. hely: Nagy Imre
  3. hely: Tóth Áron

IV. korcsoport lány: MAGASUGRÁS

  1. hely: Vadászi Bíborka
  2. hely: Papp Mercédesz

 

III. korcsoport fiú: MEDICINLABDA DOBÁS

  1. hely: Nemes János
  2. hely: Szalai Dorián
  3. hely: Varga Ádám

III. korcsoport lány: MEDICINLABDA DOBÁS

  1. hely: Sulyok Melani
  2. hely: Varga Rebeka
  3. hely: Molnár Éva Mária

 

IV. korcsoport fiú: MEDICINLABDA DOBÁS

  1. hely: Piros Zsombor
  2. hely: Vajai Kristóf
  3. hely: Varga Csaba

 

IV. korcsoport lány: MEDICINLABDA DOBÁS

 

  1. hely: Németh Kata
  2. hely: Fekete Réka
  3. hely: Orbán Liliána

III. korcsoport fiú: HELYBŐL TÁVOLUGRÁS

  1. hely: Pruska Bence Marcell
  2. hely: Tóth Zsombor
  3. hely: Ódor Mikes Péter

 

III. korcsoport lány: HELYBŐL TÁVOLUGRÁS

  1. hely: Fekete Júlia
  2. hely: Anak- Agung Anna
  3. hely: Fellegi Emília Lili

IV. korcsoport fiú: HELYBŐL TÁVOLUGRÁS

  1. hely: Tóth Zsombor
  2. hely: Pável Zoltán
  3. hely: Tulok Levente

 

IV. korcsoport lány: HELYBŐL TÁVOLUGRÁS

  1. hely: Vadászi Bíborka
  2. hely: Mező Zsófia
  3. hely: Németh Kata

III. korcsoport fiú: 30 MÉTER SÍKFUTÁS

  1. hely: Sebők Róbert
  2. hely: Hoffman Gergő Krisztián
  3. hely: Kékesi Zalán

 

III. korcsoport lány: 30 MÉTER SÍKFUTÁS

  1. hely: Fekete Júlia
  2. hely: Kölcsei Virág
  3. hely: Szalma Sára

IV. korcsoport fiú: 30 MÉTER SÍKFUTÁS

  1. hely: Tóth Áron
  2. hely: Lendvai Márk
  3. hely: Tulok Levente

 

IV. korcsoport lány: 30 MÉTER SÍKFUTÁS

  1. hely: Ihász Vanda
  2. hely: Nagy Ágnes
  3. hely: Varró Zsófia

 

Váltófutás: fiú kategória

 

  1. hely: Bárdos Lajos Általános Iskola Batsányi János Tagintézménye
  2. hely: Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
  3. hely: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola

Váltófutás: lány kategória

  1. hely: Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
  2. hely: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
  3. hely: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye
Megjelent: 555 alkalommal Utoljára frissítve: péntek, 24 november 2017 08:40
Facebook