Eseménynaptár

Tapolca Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt „Határtalanul!” Kárpátaljai Szolidaritási programban 2 400 000Ft vissza nem térítendő támogatást nyert. A projekt célja a határon túli magyarsággal kapcsolatos ismeretek bővítése, a határon átnyúló kapcsolatépítés, segítségnyújtás. Partnerintézményünk az Aknaszlatinai Szent Anna Óvoda.

befektetobarat_225px_k2.png
csütörtök, 24 november 2016 08:49

V. Szöcske Gála Tapolcán

V. Szöcske Gála Tapolcán Csermák József Rendezvénycsarnok

2016. november 22. kedd 13.00

Csermák József Rendezvénycsarnok
Tapolca, Alkotmány u. 7.

Eredmények:

III. korcsoport fiú: MAGASUGRÁS

  1. hely: Kiss János
  2. hely: Pruska Dániel
  3. hely: Horváth Barnabás

III. korcsoport lány: MAGASUGRÁS

  1. hely: Vadász Bíborka
  2. hely: Varga Lizandara
  3. hely: Fekete Júlia

IV. korcsoport fiú: MAGASUGRÁS

  1. hely: Réti Boldizsár
  2. hely: Nagy Imre
  3. hely: Bodor Mihály

IV. korcsoport lány: MAGASUGRÁS

  1. hely: Németh Anna
  2. hely: Novák Jázmin
  3. hely: Kiss Ágnes

III. korcsoport fiú: MEDICINLABDA DOBÁS

  1. hely: Kenyeres Soma
  2. hely: Kiss János
  3. hely: Józsa Gergely

III. korcsoport lány: MEDICINLABDA DOBÁS

  1. hely: Fekete Réka
  2. hely: Orbán Liliána
  3. hely: Gervald Virág

IV. korcsoport fiú: MEDICINLABDA DOBÁS

  1. hely: László Zétény
  2. hely: Városi Soma
  3. hely: Ihász Nándor

IV. korcsoport lány: MEDICINLABDA DOBÁS

  1. hely: Farkas Anna
  2. hely: Szigetvári Csenge
  3. hely: Molnár Viktória

III. korcsoport fiú: HELYBŐL TÁVOLUGRÁS

  1. hely: Konkoly Alex
  2. hely: Józsa Gergely
  3. hely: Pruska Bence

III. korcsoport lány: HELYBŐL TÁVOLUGRÁS

  1. hely: Szécsi Boglárka
  2. hely: Fellegi Lili
  3. hely: Ihász Vanda

IV. korcsoport fiú: HELYBŐL TÁVOLUGRÁS

  1. hely: Hamosi Ferenc
  2. hely: Réti Boldizsár
  3. hely: Városi Soma

IV. korcsoport lány: HELYBŐL TÁVOLUGRÁS

  1. hely: Novák Jázmin
  2. hely: Tóth Petra
  3. hely: Orbán Orsolya

III. korcsoport fiú: 30 MÉTER SÍKFUTÁS

  1. hely: Sebők Róbert
  2. hely: Muzsi Balázs Ferenc
  3. hely: Lendvai Márk

III. korcsoport lány: 30 MÉTER SÍKFUTÁS

  1. hely: Vadászi Bíborka
  2. hely: Varga Lizandara
  3. hely: Fekete Júlia

IV. korcsoport fiú: 30 MÉTER SÍKFUTÁS

  1. hely: Meiszterics Regő
  2. hely: Luczi Botond
  3. hely: Bojtos István

IV. korcsoport lány: 30 MÉTER SÍKFUTÁS

  1. hely: Németh Anna
  2. hely: Földvári Melani
  3. hely: Kreiczinger Fanni

Váltófutás: fiú kategória

  1. hely: Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
  2. hely: Művészetek Völgye Általános Iskola
  3. hely: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye

Váltófutás: lány kategória

  1. hely: Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
  2. hely: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
  3. hely: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye
Megjelent: 1972 alkalommal Utoljára frissítve: csütörtök, 24 november 2016 09:02

Média

https://www.facebook.com/558382657578357/photos/?tab=album&album_id=1163934483689835
Facebook