Eseménynaptár

H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Dátum : 2024. április 12.
13
Dátum : 2024. április 13.
14
15
Dátum : 2024. április 15.
16
17
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
30

Programajánló

Nincsenek képek

Tapolca Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt „Határtalanul!” Kárpátaljai Szolidaritási programban 2 400 000Ft vissza nem térítendő támogatást nyert. A projekt célja a határon túli magyarsággal kapcsolatos ismeretek bővítése, a határon átnyúló kapcsolatépítés, segítségnyújtás. Partnerintézményünk az Aknaszlatinai Szent Anna Óvoda.

Tapolca Város Önkormányzata a „Testvértelepülési programok és együttműködések” című pályázati kiírásra benyújtott TTP-KP-1-2021/1-000213 azonosítószámú pályázaton
2 millió Ft vissza nem térítendő támogatást nyert el a „Találkozó a Ruzinovi (Főrév) búcsún” program megvalósulása érdekében.

A projekt célja a határon túli magyarsággal kapcsolatos ismeretek bővítése, a Bratislava-Ruzinov városrész és Tapolca közötti testvérvárosi partnerség erősítése.



befektetobarat_225px_k2.png
Programok

Programok (477)

július 7. (péntek) 18:00 - Sipos Endre: Szent György-hegyi víziók című kiállítása.

A kiállítást megnyitja: Veszeli Lajos festőművész

Közreműködők: Tóth - Rompos Patrícia, Tóth Péter

 

július 28. (péntek) 17:30 - Miklósy Balázs: Lélekcsillag című verses kötetének bemutatója

 

 

2017/2018-as Filharmónia bérlet már vásárolható a Tamási Áron Művelődési Központban.

2017. november 20. 19:00 – Fischer Annie Ösztöndíjasok hangversenye

2018. február 15. 19:00 – Philharmonic Brass Quintet és Vermes Tímea koncertje

2018. március 8. 19:00 – Virtuózok - Nőnapi hangverseny

 

 

Tamási Áron Művelődési Központ
2017. júniusi programajánló

 

június 2. (péntek) 18:00 – Pedagógus Nap

június 3. (szombat) 18:00 – Basic Táncstúdió évzáró gála

június 4. (vasárnap) 16:30 – Trianoni megemlékezés a Köztársaság téren.

június 8. (csütörtök) 18:00 – Finn fúvós koncert

június 9. (péntek) 18:00 – Ajka, Alsóőrs, Balatonfüred, Herend, Tapolca amatőr képzőművészeti köreinek Ablakaink című kiállítása.

június 10. (szombat) 18:00 – Acro Dance SE évzáró

június 23. (péntek) 17:00 – A Tapolcai Musical Színpad bemutatja: Miénk itt a tér! című gálaműsorát.

június 29. (csütörtök) 18:00 – Semmelweis Nap

Állandó programjaink:
Baba jóga: hétfő 10:00-11:00
Baba-mama klub: csütörtök 10:00-12:00
Bélyeg klub: minden hónap harmadik péntekén 15:00-17:00
Bridzs klub: szerda 16:00-19:30
Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00-17:30
Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00-18:00
Szorgos kezek foltvarró klub: kedd 17:00-20:00
Hastánc: csütörtök 18:00-19.00

Jogpont: kedd 12:00-17:30  

Néptánc: csütörtök 16:30-17:30
Ovis jóga: kedd 16:30-17:15
Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00-17:00
Ringató: szerda 10:00-10:30
Sakk: hétfő-péntek 15:00-18:00, szombat 9:00-12:30
Színjátszó klub: szerda 16:30-18:00
Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00-14:00
Tánciskola: péntek 16:00-19:00
Városi Képzőművész Kör: kedd 16:00-19:00
Védőnő klub: minden hónap utolsó hétfőjén 11:00-12:30

csütörtök, 18 május 2017 11:25

Programajánló 2017. június

Városi Sport-és Szabadidő Centrum
 

06.04.    10.00     TIAC VSE - Úrkút SK megyei U-16 labdarúgó mérkőzés

06.04.    17.00     TIAC VSE - Csopak SC megyei II. osztályú labdarúgó mérkőzés (15.00 U-19)

06.04.    17.00     Tapolcai Öregfiúk FC - Nyírespuszta SE megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés


Csermák József Rendezvénycsarnok

 

06.03-06.04.       Csobánc Kupa – Gyermek egyéni sakkverseny

06.17.    09.00     Kézilabda Juniális a Tapolcai Női Kézilabdáért Alapítvány szervezésében

 

 

 

 

május 8. (hétfő) 18:00 - Dr. Reisinger János irodalomtörténész előadása.

május 8. (hétfő) 18:00 - Szita Szabolcs „Folytatom” című első önálló kiállításának megnyitója.

május 20. (szombat) 15:00 - Katonadal Fesztivál

május 28. (vasárnap) 9:00 - Hősök napi megemlékezés

Helyszín: Régi temető

május 29. (hétfő) 19:00 - A Pesti Magyar Operett Színpad bemutatja Operett Nagykoncertjét. Sztárvendég: Oszvald Marika

 

Állandó programjaink:

Baba jóga: hétfő 10:00-11:00

Baba-mama klub: csütörtök 10:00-12:00

Bélyeg klub: minden hónap harmadik péntekén 15:00-17:00

Bridzs klub: szerda 16:00-19:30

Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00-17:30

Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00-18:00

Szorgos kezek foltvarró klub: kedd 17:00-20:00

Hastánc: csütörtök 18:00-19.00

Jogpont: kedd 12:00-17:30

Néptánc: csütörtök 16:30-17:30

Ovis jóga: kedd 16:30-17:15

Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00-17:00

Ringató: szerda 10:00-10:30

Sakk: hétfő-péntek 15:00-18:00, szombat 9:00-12:30

Színjátszó klub: szerda 16:30-18:00

Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00-14:00

Tánciskola: péntek 16:00-19:00

Városi Képzőművész Kör: kedd 16:00-19:00

Védőnő klub: minden hónap utolsó hétfőjén 11:00-12:30

 

 

05.07.    16.00     Tapolca VSE-RESOLUTE – Dr. Lupo Bük NB II női kézilabda mérkőzés (18.00 ifi)

05.10.    10.00     XIV. Oviolimpia - játékos sportvetélkedő óvodásoknak

05.16.    09.00     Kisiskolás leány kézilabda megyei döntő

 

Állandó:

 

Zenés Kondicionáló torna Hölgyeknek

Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig

Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja

Információ: +36 30/929-3540

 

Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna

Bejelentkezés: +36-20/580-7999

 

Ingyenes frissítő masszázs

Szeretet Fénye Alapítvány

Május 11-én és 25-én 17.30-tól

Bejelentkezés: +36 20/479-0474

 

Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig

 

 

05.03.    13.00     Kisiskolások atlétikai versenye

05.04.   17.00      TIAC VSE – Devecser  SE megyei U-14 labdarúgó mérkőzés

05.06.    10.00     Illés-régió U6/U7 ; U8/U9 kiemelt tehetségek labdarúgó fesztiválja

05.07.    16.30     TIAC VSE – Egyetértés SE Nemesszalók megyei II. osztályú labdarúgó mérkőzés (14.30 U-19)

05.07.    10.00     TIAC VSE – Herendi Porcelán SK megyei U-16 labdarúgó mérkőzés

05.07.    10.00     Tapolcai Öregfiúk FC – Falusi SE Gógánfa megyei III. osztályú labdarúgó

05.07.    11.00     TVSE Honvéd – Csabrendek FC megyei női labdarúgó mérkőzés

05.11.    09.00     DSE III. korcsoportos megyei labdarúgó döntő

05.15.    14.00     Illés-régió U11/U13 kiemelt tehetségek labdarúgó tornája

05.16     09.00     Kisiskolás labdarúgó megyei döntő

05.18.    09.00     Kisiskolás atlétikai megyei döntő

05.18.    17.00     TIAC VSE – Ugod SE megyei U-14 labdarúgó mérkőzés

05.20.    17.00     TIAC VSE – Sümeg VSE megyei II. osztályú labdarúgó mérkőzés (15.00 U-19)

05.21.    10.00     TIAC VSE - Sümeg VSE megyei U-16 labdarúgó mérkőzés

05.21.    10.00     Tapolcai Öregfiúk FC – Kislődi FC megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés

05.21.    11.00     TVSE Honvéd - Devecser SE megyei női labdarúgó mérkőzés

05.29.    14.00     Illés-régió U11/U13 kiemelt tehetségek labdarúgó tornája

 

 

 

március 8. (szerda) 19:00 Filharmónia bérlet: Horgas Eszter és a Talamba Ütőegyüttes: Francia szerelem

Jegyek vásárolhatóak a Tamási Áron Művelődési Központban.

 

március 14. (kedd) 17:00 - A 27 nyelvvizsgával rendelkező Gaál Ottó Kreatív nyelvtanulási módszer című könyvének bemutatója.

 

március 15. (szerda) - Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc évfordulója alkalmából rendezett megemlékezés.

 

március 19. (vasárnap) 18:00 - Tamási Áron Színjátszó Klub: Meghalsz Banya! és Helén s a tehén, avagy gyalog, mint Balogh (népi komédia)

Jegyek vásárolhatóak a Tamási Áron Művelődési Központban.

 

március 20. (hétfő) 18:00 - Dr. Reisinger János irodalomtörténész előadássorozata

 

március 20. (hétfő) 19:00 - Bérletes Színház: Tamási Áron Színjátszó Klub: Meghalsz Banya! és Helén s a tehén, avagy gyalog, mint Balogh (népi komédia)

 

március 21. (kedd) 17:00 - A 27 nyelvvizsgával rendelkező Gaál Ottó Kreatív nyelvtanulási módszer című könyvének bemutatója.

 

március 31. (péntek) 18:00 - Város Napja

 

 

Állandó programjaink:

Baba jóga: hétfő 10:00-11:00

Baba-mama klub: csütörtök 10:00-12:00

Bélyeg klub: minden hónap harmadik péntekén 15:00-17:00

Bridzs klub: szerda 16:00-19:30

Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00-17:30

Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00-18:00

Foltvarró klub: kedd 17:00-20:00

Hastánc: csütörtök 18:00-19.00

Jogpont: Minden hónap 1. és 3. kedd 12,00-18,00 óra
                                         2. és 4. kedd 13,00-18,00 óra

Néptánc: csütörtök 16:30-17:30

Ovis jóga: kedd 16:30-17:15

Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00-17:00

Ringató: szerda 10:00-10:30

Sakk: hétfő-péntek 15:00-18:00, szombat 9:00-12:30

Színjátszó klub: szerda 16:30-18:00

Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00-14:00

Tánciskola: péntek 16:00-19:00

Városi Képzőművész Kör: kedd 16:00-19:00

Védőnő klub: minden hónap utolsó hétfőjén 11:00-12:30

 

 

12.17-18.             Aranykapu Kupa - férfi és öregfiú teremlabdarúgó torna           

12.22-23., 29.     Szünidei Kupa - gyermek rapid sakkverseny

12.27.    09.00     Sakk feladvány verseny

12.27.    17.00     IX. Sportfesztivál - egyesületek, szakosztályok játékos vetélkedője

12.28.    16.00     VII. Sakk Gála

12.30.    09.00     Flúgos Futam - évzáró egyéni villám sakkverseny

12.30.    21.00     Delta zenekar szilveszteri mega produkció

 

Állandó:

 

Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek

Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig

Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógy testnevelő tartja

Információ: +36 30/929-3540

 

Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna

Bejelentkezés: +36 20/580-7999

 

Ingyenes frissítő masszázs

Szeretet Fénye Alapítvány

December 8-án és 22-én 17.30-tól

Bejelentkezés: +36 20/479-0474

 

Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig

 

 

27. oldal / 27