Hírek, tájékoztatás
- Hírek, Tájékozatás
- Közérdekű információk
- Tapolca Városban működő civil szervezetek
- Európai Unió támogatásával megvalósuló fejlesztések
- Szaknévsor
- Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom
- 3D panoráma
- A tapolcai szegregátum társadalmi felzárkóztatása
- Tapolcai Batsányi János Gimnázium épületének energiahatékony felújítása
- Tájékoztatás - Segítségre szoruló idős bejelentése című űrlap kihelyezéséről
- Közterületi gépjármű-elszállítás
Választási információk
Eseménynaptár
Tapolca Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt „Határtalanul!” Kárpátaljai Szolidaritási programban 2 400 000Ft vissza nem térítendő támogatást nyert. A projekt célja a határon túli magyarsággal kapcsolatos ismeretek bővítése, a határon átnyúló kapcsolatépítés, segítségnyújtás. Partnerintézményünk az Aknaszlatinai Szent Anna Óvoda.
Tapolca Város Önkormányzata a „Testvértelepülési programok és együttműködések” című pályázati kiírásra benyújtott TTP-KP-1-2021/1-000213 azonosítószámú pályázaton
2 millió Ft vissza nem térítendő támogatást nyert el a „Találkozó a Ruzinovi (Főrév) búcsún” program megvalósulása érdekében.
A projekt célja a határon túli magyarsággal kapcsolatos ismeretek bővítése, a Bratislava-Ruzinov városrész és Tapolca közötti testvérvárosi partnerség erősítése.
IV. Tapolcai RHODIUS Badminton Tournament
amatőr felnőtt tollaslabda verseny
2017. február 18.
Csermák József Rendezvénycsarnok
A tollaslabda versenyen 90 nevező indult és az alábbi eredmények születtek:
Vegyes páros kategória:
- helyezett: Hent Márió – Árvai Adrienn (Segesd)
- helyezett: Németh Ádám – Ladiszlai Evelin (Segesd)
- helyezett: Keller Gábor – Kalamár Anita (Keszthely)
Férfi páros kategória:
- helyezett: Szentpéteri Gábor – Montli Gábor (Székesfehérvár-Veszprém)
- helyezett: Gyalog Lajos – Kovács Attila (Pápa)
- helyezett: Szőcs Ádám – Helybély András (Budapest)
Női egyéni kategória:
- helyezett: Árvai Adrienn (Segesd)
- helyezett: Szőke Kinga (Zalakomár)
- helyezett: Takácsné Illés Henriett (Segesd)
Férfi egyéni kategória:
- helyezett: Kiss M. István (Győr)
- helyezett: Mayer Gábor (Keszthely)
- helyezett: Szentpéteri Gábor (Székesfehérvár)
Szenior férfi kategória:
- helyezett: Gombkötő Richárd (Tapolca)
- helyezett: Németh Gábor (Győr)
- helyezett: Rompos István (Veszprém)
Facebook galéria