Eseménynaptár

H K Sze Cs P Szo V
1
2
4
5
Dátum : 2022. június 5.
6
Dátum : 2022. június 6.
7
9
10
11
12
13
15
17
18
Dátum : 2022. június 18.
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Programajánló

Nincsenek képek

Tapolca Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt „Határtalanul!” Kárpátaljai Szolidaritási programban 2 400 000Ft vissza nem térítendő támogatást nyert. A projekt célja a határon túli magyarsággal kapcsolatos ismeretek bővítése, a határon átnyúló kapcsolatépítés, segítségnyújtás. Partnerintézményünk az Aknaszlatinai Szent Anna Óvoda.

Tapolca Város Önkormányzata a „Testvértelepülési programok és együttműködések” című pályázati kiírásra benyújtott TTP-KP-1-2021/1-000213 azonosítószámú pályázaton
2 millió Ft vissza nem térítendő támogatást nyert el a „Találkozó a Ruzinovi (Főrév) búcsún” program megvalósulása érdekében.

A projekt célja a határon túli magyarsággal kapcsolatos ismeretek bővítése, a Bratislava-Ruzinov városrész és Tapolca közötti testvérvárosi partnerség erősítése.



befektetobarat_225px_k2.png
péntek, 24 november 2017 09:22

VI. Szöcske Gála Tapolcán

 

2017. november 22. kedd 13.00
Csermák József Rendezvénycsarnok
Tapolca, Alkotmány u. 7.

Eredmények:

III. korcsoport fiú: MAGASUGRÁS

  1. hely: Pruska Dániel Gergő
  2. hely: Pruska Bence Marcell
  3. hely: Vass Máté Levente

III. korcsoport lány: MAGASUGRÁS

  1. hely: Varga Anna
  2. hely: Tarsoly Borbála
  3. hely: Sulyok Melani

 

IV. korcsoport fiú: MAGASUGRÁS

  1. hely: Varga Csaba
  2. hely: Nagy Imre
  3. hely: Tóth Áron

IV. korcsoport lány: MAGASUGRÁS

  1. hely: Vadászi Bíborka
  2. hely: Papp Mercédesz

 

III. korcsoport fiú: MEDICINLABDA DOBÁS

  1. hely: Nemes János
  2. hely: Szalai Dorián
  3. hely: Varga Ádám

III. korcsoport lány: MEDICINLABDA DOBÁS

  1. hely: Sulyok Melani
  2. hely: Varga Rebeka
  3. hely: Molnár Éva Mária

 

IV. korcsoport fiú: MEDICINLABDA DOBÁS

  1. hely: Piros Zsombor
  2. hely: Vajai Kristóf
  3. hely: Varga Csaba

 

IV. korcsoport lány: MEDICINLABDA DOBÁS

 

  1. hely: Németh Kata
  2. hely: Fekete Réka
  3. hely: Orbán Liliána

III. korcsoport fiú: HELYBŐL TÁVOLUGRÁS

  1. hely: Pruska Bence Marcell
  2. hely: Tóth Zsombor
  3. hely: Ódor Mikes Péter

 

III. korcsoport lány: HELYBŐL TÁVOLUGRÁS

  1. hely: Fekete Júlia
  2. hely: Anak- Agung Anna
  3. hely: Fellegi Emília Lili

IV. korcsoport fiú: HELYBŐL TÁVOLUGRÁS

  1. hely: Tóth Zsombor
  2. hely: Pável Zoltán
  3. hely: Tulok Levente

 

IV. korcsoport lány: HELYBŐL TÁVOLUGRÁS

  1. hely: Vadászi Bíborka
  2. hely: Mező Zsófia
  3. hely: Németh Kata

III. korcsoport fiú: 30 MÉTER SÍKFUTÁS

  1. hely: Sebők Róbert
  2. hely: Hoffman Gergő Krisztián
  3. hely: Kékesi Zalán

 

III. korcsoport lány: 30 MÉTER SÍKFUTÁS

  1. hely: Fekete Júlia
  2. hely: Kölcsei Virág
  3. hely: Szalma Sára

IV. korcsoport fiú: 30 MÉTER SÍKFUTÁS

  1. hely: Tóth Áron
  2. hely: Lendvai Márk
  3. hely: Tulok Levente

 

IV. korcsoport lány: 30 MÉTER SÍKFUTÁS

  1. hely: Ihász Vanda
  2. hely: Nagy Ágnes
  3. hely: Varró Zsófia

 

Váltófutás: fiú kategória

 

  1. hely: Bárdos Lajos Általános Iskola Batsányi János Tagintézménye
  2. hely: Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
  3. hely: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola

Váltófutás: lány kategória

  1. hely: Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
  2. hely: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
  3. hely: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye
Megjelent: 994 alkalommal Utoljára frissítve: péntek, 24 november 2017 09:40