Programok (485)
Malackodás
X. Forraltbor-főző verseny
Programajánló 2018. november (Csermák József Rendezvénycsarnok)
11.02 13.30 Légvárvilág játszóház
11.04. 09.00 Tóth László- Zákányi Bálint régió kézilabda gyermekbajnokság U14 fiú III. oszt.
11.11. 17.00 Experidance Production bemutatja: Cinderella családi mesemusical táncszínházi előadás
11.16. 17.30 Tapolca VSE – Egerszegi KK leány serdülő III. oszt. kézilabda mérkőzés
11.17. 09.00 XXVI. Egészség- és Aerobiknap
11.18. 16.00 Tapolca VSE – Ősi Andreotti SE női felnőtt kézilabda mérkőzés
11.18. 18.00 Tapolca VSE – KK Ajka II. férfi felnőtt kézilabda mérkőzés
11.21. 13.00 VI. Szöcske Gála - Fedett pályás gyermek atlétika verseny
11.24. 09.00 Veszprém Megyei Futsal Bajnokság U11 fiú
11.24. 14.30 XIII. Magyar Mihály Emléktorna - labdarúgás
11.25. 09.00 Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság U14 leány III. oszt.
11.30. 17.30 Tapolca VSE – Büki TK leány serdülő III. oszt. kézilabda mérkőzés
Állandó:
Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek
Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig
Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja
Információ: +36 30/929-3540
Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna
Bejelentkezés: +36-20/580-7999
Ingyenes frissítő masszázs
Szeretet Fénye Alapítvány
November 8-án és 22-én 17.30-tól
Bejelentkezés: +36 20/479-0474
Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig
Még...
Programajánló 2018. október Csermák József Rendezvénycsarnok
10.10. 19.00 Tapolca VSE – Győri Audi ETO KC IV. leány serdülő III. oszt. kézilabda mérkőzés
10.14. 16.00 Tapolca VSE – Alsóörsi SE női felnőtt kézilabda mérkőzés
10.14. 18.00 Tapolca VSE – Alsóörsi SE férfi felnőtt kézilabda mérkőzés
10.17. 14.30 Tapolca VSE – Szombathelyi KKA II. leány serdülő III. oszt. kézilabda mérkőzés
10.26. 17.30 Tapolca VSE – VKL SE Győr leány serdülő III. oszt. kézilabda mérkőzés
10.27. 09.00 IV. "Ütős" Tollaslabda Utánpótlás Verseny
10.28. 08.00 NEWAZA- földharc verseny (judo)
11.02. 13.30 Légvárvilág játszóház
Állandó:
Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek
Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig
Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja
Információ: +36 30/929-3540
Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna
Bejelentkezés: +36-20/580-7999
Ingyenes frissítő masszázs
Szeretet Fénye Alapítvány
Október 11-én és 25-én 17.30-tól
Bejelentkezés: +36 20/479-0474
Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig