EP Parlamenti választás 2019

Eseménynaptár

Programajánló

Tapolca Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt „Határtalanul!” Kárpátaljai Szolidaritási programban 2 400 000Ft vissza nem térítendő támogatást nyert. A projekt célja a határon túli magyarsággal kapcsolatos ismeretek bővítése, a határon átnyúló kapcsolatépítés, segítségnyújtás. Partnerintézményünk az Aknaszlatinai Szent Anna Óvoda.

befektetobarat_225px_k2.png
Programok

Programok (195)

kedd, 07 május 2019 19:27

Trianon emlékműsor

kedd, 07 május 2019 19:16

TÁMK 2019. májusi programajánlója

 

május 25. (szombat) - Basic Táncstúdió Gálaműsora

 

május 26. (vasárnap) 9:00 - Hősök napja
                Helyszín: Katonai Emlékpark

 

május 31. (péntek) 18:00 - Pedagógus nap

 

 

Állandó programjaink:

Angyal Est: május 16. (csütörtök) 17:30 - Tóth Szilvia angyalterapeuta

Gyógyító beszélgetések, meditációk az Angyalokkal.

Baba-mama klub: csütörtök 10:00

Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 16:00

Bridzs klub: szerda 16:00

Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00

Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00

Foltvarró klub: kedd 17:00

Hangtál meditáció: május 30. csütörtök 18:30

Jogpont: kedd 12:00

Meridián torna: csütörtök 16:00

Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00

Ringató: szerda 10:00

Sakk edzés: hétfő, kedd, csütörtök, péntek 16:00, szombat 9:00

Sakk klub: szerda 17:00

Színjátszó klub: kedd 17:15

Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00

Társasjáték klub: péntek 14:00-20:00

Városi Amatőr Képzőművész Kör: kedd 16:00

csütörtök, 02 május 2019 06:18

Dobó városrész és Hősök napja

 

05.05.    08.00     NEWAZA- földharc verseny (judo)

05.11.    09.00     Tóth László- Zákány Bálint régió kézilabda gyermekbajnokság U14 fiú 

05.12.    09.00     Asztalitenisz bajnokság

05.14.    17.30     Tapolca VSE – Vasvár VSE leány serdülő III. oszt. kézilabda mérkőzés

05.15.    10.00     XVI. Oviolimpia - játékos sportvetélkedő óvodásoknak

05.16.    09.00     Kisiskolás megyei kézilabda döntő  leány

05.18.    09.00     Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság U11 fiú

05.25.    11.00     Thai boksz -  ICO országos nyílt verseny

 

 

Állandó:

 

Zenés Kondicionáló torna Hölgyeknek

Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig

Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja

Információ: +36 30/929-3540

 

Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna

Bejelentkezés: +36-20/580-7999

 

Ingyenes frissítő masszázs

Szeretet Fénye Alapítvány

Május 2-án és 16-án 17.30-tól

Bejelentkezés: +36 20/479-0474

 

Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig

 

05.02.    13.00     Kisiskolás atlétika verseny II. III. IV. korcsoport

05.04.    17.00     TIAC VSE – FAK megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzés (15.00 U19)

05.05.    10.00     Tapolcai Öregfiúk FC – Nemesvita SE megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés

05.09.    17.00     TIAC VSE – Devecser SE megyei U-14 labdarugó mérkőzés

05.12.    10.00     TIAC VSE – Pápai ELC megyei U-16 labdarúgó mérkőzés

05.12.    10.00     II. Családi- és Kutyás Nap

05.13.    15.00     Bozsik Torna U11/13

05.16.    09.00     Kisiskolás megyei döntő – labdarúgás IV. korcsoport

05.18.    10.00     Bozsik Fesztivál U7/9

05.18.    17.00     TIAC VSE – Úrkút SK megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzés (15.00 U19)

05.19.    09.30     Tapolcai Öregfiúk FC – Lesenceistvánd- Uzsa SE megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés

05.19.    11.30     TIAC VSE – Ajka Kristály SE megyei U-16 labdarúgó mérkőzés

05.23.    17.00     TIAC VSE – Nemesvámosi LSE megyei U-14 labdarugó mérkőzés

05.27.    15.00     Bozsik Torna U11/13

05.31.    17.00     TIAC VSE – Sümeg megyei U-16 labdarúgó mérkőzés

szerda, 17 április 2019 08:47

Jótékonysági koncert

szerda, 03 április 2019 13:41

Zenei Napok 2019

péntek, 29 március 2019 15:25

Tapolca tavasz Fesztivál

 

04.02.    17.30     Tapolca VSE – Ajka leány serdülő III. oszt. kézilabda mérkőzés

04.06.    09.00     Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság U10 fiú

04.07.    09.00     Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság U14 leány

04.07.    17.00     Tapolca VSE – Alsóörs SE női felnőtt kézilabda mérkőzés

04.12.    09.00     Széchenyi kupa középiskolai teremlabdarúgó torna

04.12.    17.30     Tapolca VSE – Kilián DSE Pápa női felnőtt kézilabda mérkőzés

04.14.    09.00     Asztalitenisz bajnokság

04.14.    18.00     Tapolca VSE – Somló Hús KK Pápa férfi felnőtt kézilabda mérkőzés

04.17.    10.00     Nyuszi Kupa – meghívásos focitorna, óvodásoknak

04.19.    18.00     Tapolca VSE – Lébény leány serdülő III. oszt. kézilabda mérkőzés

 

Állandó:

 

Zenés Kondicionáló torna Hölgyeknek

Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig

Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja

Információ: +36 30/929-3540

 

Spinning Club– Zenés szobakerékpár torna

Bejelentkezés: +36-20/580-7999

 

Ingyenes frissítő masszázs

Szeretet Fénye Alapítvány

Április 4-én és 18-án 17.30-tól

Bejelentkezés: +36 20/479-0474

 

Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig

 

 

 

 

kedd, 26 március 2019 21:21

Zenei Napok 2019

1. oldal / 11
Facebook