Programok (483)
TÁMK 2019. márciusi programajánlója
március 1. (péntek) 17:00 - A Bruno Gröning Baráti Kör bevezető előadása.
március 3. (vasárnap) 14:00 - VIII. Tapolcai Téltemető és Télbanyaűző Maskarádé
Helyszín: Fő tér
március 4. (hétfő) 19:00 - Fogi Színház: Csókos asszony operett
március 5. (kedd) 16:30 - Tóth Joachim előadása: Feltárulnak a Tihanyi Alapítólevél titkai
március 8. (péntek) 19:00 - „Nagy találkozás” – László Boldizsár és Szekeres Adrien nőnapi koncertje.
március 11. (hétfő) 18:00 - dr. Reisinger János /Kecskeméti János előadás: Felkészülés boldogabb jövőre - gondolkodás a legjobb védelem?
március 15. (péntek) 16:00 - Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc évfordulója alkalmából rendezett megemlékezés.
Helyszín: Városszerte
március 22. (péntek) 8:00 - Állásbörze
március 25. (hétfő) 18:00 - Somogyiné Varga Anikó a Tapolca Városi Képzőművész Kör tagjának MásKép című kiállítás megnyitója.
március 25. (hétfő) 18:00 - dr. Reisinger János/Kecskeméti János előadás: Felkészülés boldogabb jövőre - Küzdelem a biztonság és a lendület egyensúlyáért.
március 28. (csütörtök) 17:00 - A Bruno Gröning Baráti Kör bevezető előadása.
március 29. (péntek) 18:00 - Város Napja ünnepség.
Tamási Áron Színházbérlet következő előadásai
2019. április 15. (hétfő) 19:00 - Tamási Áron Színjátszó Klub: Csomagolt lány
2019. április 29. (hétfő) 19:00 - Gergely Színház: Pasik a pácban (zenés vígjáték)
Állandó programjaink:
Angyal Est: március 21. (csütörtök) 17:30 - Tóth Szilvia angyalterapeuta
Gyógyító beszélgetések, meditációk az Angyalokkal.
Baba-mama klub: csütörtök 10:00
Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 16:00
Bridzs klub: szerda 16:00
Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00
Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00
Foltvarró klub: kedd 17:00
Segítség a gyászban (LEK): március 11. hétfő 17:00
Hangtál meditáció: március 28. csütörtök 18:30
Jogpont: kedd 12:00
Meridián torna: csütörtök 16:00
Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00
Ringató: szerda 10:00
Sakk edzés: hétfő, kedd, csütörtök, péntek 16:00, szombat 9:00
Sakk klub: szerda 17:00
Színjátszó klub: kedd 17:15
Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00
Társasjáték klub: péntek 14:00-20:00
Városi Amatőr Képzőművész Kör: kedd 16:00
Programajánló (Csermák József Rendezvénycsarnok)
Programajánló 2019. március
03.02. 09.00 Veszprém Megyei Futsal Bajnokság fiú U11
03.08. 21.00 Delta zenekar nőnapi mega produkció
03.15-17. III. Tapolca Expo - Termelői és Kézműves Vásár
03.20. 14.00 DSB kézilabda diákolimpia körzeti döntő IV. korcsoport lány
03.24. 13.30 Légvárkaland játszóház
03.31. 10.00 Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság fiú U11
Állandó:
Zenés Kondicionáló torna Hölgyeknek
Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig
Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja
Információ: +36 30/929-3540
Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna
Bejelentkezés: +36-20/580-7999
Ingyenes frissítő masszázs
Szeretet Fénye Alapítvány
Március 7-én és 21-én 17.30-tól
Bejelentkezés: +36 20/479-0474
Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig
Még...
TÁMK 2019. februári programajánlója
február 11. (hétfő) 18:00 - dr. Reisinger János előadás: Felkészülés boldogabb jövőre - Törekvés, megelégedés, béke vagy nyugalom?
február 11. (hétfő) 19:00 - Bérletes Színház: Körúti Színház: Az üvegcipő (romantikus vígjáték)
február 12. (kedd) 13:00-17:00 – Véradás
február 14. (csütörtök) 19:00 - Virtuózok Valentin napi hangversenye
február 15. (péntek) 17:00 - A Bruno Gröning Baráti Kör bevezető előadást tart a Művelődési Központban.
február 16. (szombat) 18:00 – Wass Albert est
február 22. (csütörtök) 20:30 - Vujity Tvrtko: Túl minden határon című előadása
február 25. (hétfő) 18:00 - dr. Reisinger János előadás: Felkészülés boldogabb jövőre - Miért a meggyőződés a legnagyobb biztonság?
Állandó programjaink:
Angyal Est: február 21. (csütörtök) 17:30 - Tóth Szilvia angyalterapeuta
Gyógyító beszélgetések, meditációk az Angyalokkal.
www.facebook/szivarvanyangyal
Baba-mama klub: csütörtök 10:00
Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 16:00
Bridzs klub: szerda 16:00
Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00
EFI jóga: hétfő 17:30-18:30, 18:45-19:45, szerda 17:45-18:45 - oktató: Tóth Orsolya
Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00
EFI jóga: kedd 17:30 - oktató: Farkas Serger Zsuzsanna
Foltvarró klub: kedd 17:00
Segítség a gyászban (LEK): február 18. hétfő 17:00
Hangtál meditáció: február 28. csütörtök 18:30
Jogpont: kedd 12:00
Meridián torna: csütörtök 16:00
Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00
Ringató: szerda 10:00
Sakk edzés: hétfő, kedd, csütörtök, péntek 16:00, szombat 9:00
Sakk klub: szerda 17:00
Színjátszó klub: kedd 17:15
Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00
Társasjáték klub: péntek 14:00-20:00
Városi Amatőr Képzőművész Kör: kedd 16:00