Eseménynaptár

H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Tapolca Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt „Határtalanul!” Kárpátaljai Szolidaritási programban 2 400 000Ft vissza nem térítendő támogatást nyert. A projekt célja a határon túli magyarsággal kapcsolatos ismeretek bővítése, a határon átnyúló kapcsolatépítés, segítségnyújtás. Partnerintézményünk az Aknaszlatinai Szent Anna Óvoda.

befektetobarat_225px_k2.png
Programok

Programok (268)

 

02.29.    15.00     TIAC VSE – Ajka Kristály SE megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzés (13.00 U19)

02.01.    08.00     VI. Novák Dezső Utánpótlás Emléktorna – (résztvevők: Bene Ferenc Labdarugó Akadémia, Dunaújváros PASE, Ferencvárosi Torna Club, Gyirmót SE Győr, Illés Akadémia- Haladás, MTE 1904, TIAC VSE - Tapolca, Veszprémi FC USE

02.02.    08.00     Focifarsang – meghívásos teremlabdarúgó torna

02.02.    14.00     Bozsik program teremfoci U13

02.07.    18.45     XIII. Sportgála – díjátadó ünnepség és városi sportbál

02.08.    18.00     Batsányi János Gimnázium és Kollégium szalagavató ünnepély és bál (zártkörű r.)

02.14.    17.00     Széchenyi István Baptista Gimnázium és Szakképző Iskola szalagavató ünnepély (zártkörű r.)

02.15.   09.00     VII. Tapolcai Innopan Badminton Tourament amatőr felnőtt tollaslabda verseny

02.16.    09.00     Bozsik program teremfoci U20

02.19.    13.00     Bozsik program teremfoci U11/13

02.22.    09.00     Bozsik program teremfoci U9/15

02.23.    18.00     Tapolca VSE – Ősi Andreotti SE férfi felnőtt kézilabda mérkőzés

02.29.    09.00     Bozsik program teremfoci U11/13

 

 

Állandó:

Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek

Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig

Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja

Információ: +36 30/929-3540

 

Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna

Bejelentkezés: +36-20/580-7999

 

Ingyenes frissítő masszázs

Szeretet Fénye Alapítvány

február 20-án 17.30-tól

Bejelentkezés: +36 20/479-0474

 

Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig

kedd, 28 január 2020 20:53

VIII. Sportgála

február 11. (kedd) 18:00 - Miklósa Erika és Horváth István közös estje

 

február 23. (vasárnap) 14:00 - IX. Tapolcai Téltemető és Télbanyaűző Maskarádé Töpörtyűsütő, forralt bor főző és jelmezverseny

Helyszín: Fő tér

 

február  24. (hétfő) 19:00 - Bérletes színházi előadás - Fogi Színház: Az asszony körbejár - bohózat

 

 

Állandó programjaink:

Baba-mama klub: csütörtök 10:00

Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 16:00

Bridzs klub: szerda 16:00

Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00

Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00

Foltvarró klub: kedd 17:00

Hangtál meditáció: február 27. csütörtök 18:00

LEK Gyászcsoport: február 3. és 17. hétfő 17:00

Meridián torna: csütörtök 16:00

Nő klub: minden hónap utolsó keddjén 16:00

Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00

Ringató: szerda 10:00

Sakk edzés: hétfő - péntek 16:00, szombat 9:00

Sakk klub: szerda 17:00

Színjátszó klub: kedd 17:30

Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00

Társasjáték klub: péntek 14:00-20:00

Városi Amatőr Képzőművész Kör: kedd 16:00

 

csütörtök, 23 január 2020 08:35

IX. Tapolcai Téltemető

csütörtök, 16 január 2020 20:34

Prikryl József könyveinek bemutatója

január 13. (hétfő) 19:00 - Bérletes színházi előadás: Gergely Színház: Nő a tét vígjáték

 

január 17. (péntek) 18:00 - Ablakaink kiállítás megnyitó.

 

január 20. (hétfő) 18:00 - Zenés-verses est a Magyar Kultúra Napja alkalmából.

 

TÁRSASTÁNC OKTATÁS FELNŐTTEKNEK.

Minden héten kedden, 18:00 órától, 20:00 óráig.

Az oktatást Kulcsár László táncpedagógus, koreográfus tartja.

Elérhetőség: 30/7575-661, kulcsartanc@gmail.com

Az oktatás költsége: 6.500,-Ft/hó/fő

Tanult latin táncok: rumba, csa-csa-csa, rock & roll, szamba, salsa, standard táncok.

 

 

Állandó programjaink:

Baba-mama klub: csütörtök 10:00

Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 16:00

Bridzs klub: szerda 16:00

Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00

Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00

Foltvarró klub: kedd 17:00

Hangtál meditáció: január 30. csütörtök 18:00

LEK Gyászcsoport: január 20. hétfő 17:00

Meridián torna: csütörtök 16:00

Nő klub: minden hónap utolsó keddjén 16:00

Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00

Ringató: szerda 10:00

Sakk edzés: hétfő - péntek 16:00, szombat 9:00

Sakk klub: szerda 17:00

Színjátszó klub: kedd 17:30

Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00

Társasjáték klub: péntek 14:00-20:00

Városi Amatőr Képzőművész Kör: kedd 16:00

 

01.11.    17.00     Tapolcai Ifjúsági Fúvószenekar hangversenye

01.12.    08.00     Bozsik program teremfoci U11/13

01.15.    09.00     Megyei tollaslabda diákolimpia döntő

01.18.    19.00    Kazinczy Ferenc Tagintézmény farsangi bál (zártkörű r.)

01.19.    13.00     Bozsik program teremfoci U15

01.22.    13.00     Bozsik program teremfoci U11/13

01.25.    19.30     Bárdos Lajos Általános Iskola farsangi bál (zártkörű r.)

01.26.    13.00     Bozsik program teremfoci U20

02.01.    08.00     VI. Novák Dezső Utánpótlás Emléktorna – (résztvevők: Bene Ferenc Labdarugó Akadémia, Dunaújváros PASE, Ferencvárosi Torna Club, Gyirmót SE Győr, Illés Akadémia- Haladás, MTE 1904, TIAC VSE - Tapolca, Veszprémi FC USE

02.02.    08.00     Focifarsang – meghívásos teremlabdarúgó torna

02.02.    13.00     Bozsik program teremfoci U13

 

 

Állandó:

 

Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek

Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig

Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja

Információ: +36 30/929-3540

 

Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna

Bejelentkezés: +36-20/580-7999

 

Ingyenes frissítő masszázs

Szeretet Fénye Alapítvány

január 9-én és 23-án 17.30-tól

Bejelentkezés: +36 20/479-0474

 

Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig

kedd, 07 január 2020 21:37

XIII. Sportgála

kedd, 07 január 2020 21:31

Ablakaink kiállítás

szerda, 11 december 2019 16:06

Meghívó

1. oldal / 15
Facebook