Programok (483)
Wass Albert / zenés, irodalmi emlékest
TÁMK januári programajánlója
január 22. (hétfő) 18:00 - A reformáció tanai napjainkban című előadás-sorozat. Előadó: Kecskeméti János
január 24. (szerda) 19:00 - A Magyar Kultúra Napja alkalmából. Zenthe Ferenc Színház: Tündérlaki lányok – vígjáték két részben.
január 28. (vasárnap) - VI. Tapolcai Esküvő Kiállítás.
január 29. (hétfő) - február 8. (csütörtök) - Tapolcai Városi Képzőművész Kör tagjainak kiállítása.
február 3. (szombat) 20:00 - Ismerős Arcok koncert
Állandó programjaink:
Baba-mama klub: csütörtök 10:00
Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 15:00
Bridzs klub: szerda 16:00
Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00
Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00
Felnőtt jóga: kedd 18:00, szerda 19:00 - oktató: Farkas Serger Zsuzsanna
Foltvarró klub: kedd 17:00
Jogpont: kedd 12:00
Jóga: hétfő 18:00 - oktató: Tóth Orsolya
Meridián torna: csütörtök 16:00
Néptánc: szerda 18:30
Ovis jóga: kedd: 16:30 - oktató: Farkas Serger Zsuzsanna
Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00
Ringató: szerda 10:00
Sakk: hétfő-péntek: 16:00, szombat: 9:00
Színjátszó klub: szerda 16:30
Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00
Tini jóga: szerda 17:45 - oktató: Farkas Serger Zsuzsanna
Városi Képzőművész Kör: kedd 16:00
Védőnő klub: hónap utolsó hétfőjén: 11:00
Programajánló - 2018. január Csermák József Rendezvénycsarnok
01.13. 19.00 Kazinczy Ferenc Tagintézmény farsangi bál (zártkörű r.)
01.16. 09.00 Megyei tollaslabda diákolimpia döntő
01.20. 17.00 Tapolcai Ifjúsági Fúvószenekar hangversenye
01.23. 12.00 Bozsik program teremfoci U11
01.25. 12.00 Bozsik program teremfoci U13
01.26. 17.00 Széchenyi István Baptista Gimnázium és Szakképző Iskola szalagavató ünnepély (zártkörű r.)
01.27. 19.30 Bárdos Lajos Általános Iskola farsangi bál (zártkörű r.)
01.28. 12.00 Intézményi Bozsik program teremfoci I-II. korcsoport
Állandó:
Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek
Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig
Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja
Információ: +36 30/929-3540
Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna
Bejelentkezés: +36-20/580-7999
Ingyenes frissítő masszázs
Szeretet Fénye Alapítvány
január 18-án 17.30-tól
Bejelentkezés: +36 20/479-0474
Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig
XI. SPORTGÁLA
Meghívó
XI. SPORTGÁLA
díjátadó ünnepség és városi sportbál
2018. február 9. péntek 19 óra
Csermák József Rendezvénycsarnok
(8300 Tapolca, Alkotmány u. 7.)
A díjátadó ünnepséget megnyitja: Dobó Zoltán polgármester
A sportbált megnyitja: Rig Lajos országgyűlési képviselő
Díszvendég: Dr. Steinmetz Ádám Olimpiai Bajnok Vizilabdázó
Program:
19.00 Díjátadó ünnepség
Tapolca Város 2017. évi legjobb sportolói, versenyzői, legjobb testnevelői, edzői díjak; „Hoppá”- díjak, Legjobb sportolói cím, Testnevelés és Sport kitüntetés, Tapolca Városért kitüntetés átadása
20.45 Svédasztalos vacsora, bál hajnalig a Hellokids zenekarral
24.00 Tombolasorsolás
Fődíj: 2 fő részére 3 nap/2éjszaka teljes ellátással Hajdúszoboszlón a Hotel Aurum Family **** wellness szállodában
Szeretettel várunk Mindenkit!
Belépőjegy ára: 5500 Ft
Asztalfoglalás és jegyértékesítés:
Városi Mozi (Tapolca, Fő tér 1.)
Tourinform Iroda (Tapolca, Fő tér 17.)
Csermák József Rendezvénycsarnok
További információ: +36 30/565-1130, www.tapolcacsarnok.hu, @tapolcacsarnok
Támogató: Tapolca Város Önkormányzata
Szervező: Tapolca Kft – Csermák József Rendezvénycsarnok
A program változtatás jogát fenntartjuk!
Lapidáriumi Esték - Az almádi bencés apátság régészeti ásatása 2017-ben 1. rész
Programajánló 2017. december (Csermák József Rendezvénycsarnok)
12.02. 15.00 Városi Mikulás ünnepség
12.03. 09.00 TIAC meghívásos utánpótlás labdarúgó torna U8-U9
12.09. 09.00 Bozsik program teremfoci U11-13
12.09. 18.00 Georgikon DSE – Sport36-Komló U22 férfi NB II kézilabda mérkőzés (16.00 ifi)
12.10. 09.00 Tóth László régió U9 fiú szivacs kézilabda gyermekbajnokság
12.11. 10.00 Mikulás Kupa – ovifoci
12.16. 08.30 Tóth László régió U12 kézilabda gyermekbajnokság
12.17. 08.00 Aranykapu Kupa - férfi és öregfiú teremlabdarúgó torna
12.27. 14.00 VIII. Sakk Gála
12.28. 17.00 X. Sportfesztivál - egyesületek, szakosztályok játékos vetélkedője
12.28. 09.00 Szünidei Kupa - gyermek rapid sakkverseny
12.29. 09.00 Sakk feladvány verseny
12.30. 09.00 Flúgos Futam - évzáró egyéni villám sakkverseny
12.30. 21.00 Delta zenekar szilveszteri mega produkció
01.06. 08.00 Csarnok Kupa - női teremlabdarúgó torna
01.06. 14.00 Újévi Kupa – öregfiú teremlabdarúgó torna
01.07. 09.00 Újévi Kupa – férfi teremlabdarúgó torna
Állandó:
Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek
Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig
Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógy testnevelő tartja
Információ: +36 30/929-3540
Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna
Bejelentkezés: +36 20/580-7999
Ingyenes frissítő masszázs
Szeretet Fénye Alapítvány
December 7-én és 21-én 17.30-tól
Bejelentkezés: +36 20/479-0474
Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig