Programok (485)
Fischer Annie ösztöndíjasok hangversenye
Tamási Áron Művelődési Központ 2018. márciusi programajánló
-
március 6. (kedd) 15:00 - Nyugdíjas Nőnapi ünnepség
-
március 12. (hétfő) 18:00 - A reformáció tanai napjainkban című előadássorozat.
Előadó: Kecskeméti János -
március 20. (kedd) 10:00-13:00 - Véradás
-
március 22. (csütörtök) 15:00 - Városszépítő Egyesület 35 éves jubileumi ünnepsége
-
március 23. (péntek) 18:00 - Város Napja ünnepség
-
április 8. (vasárnap) 18:00 - Színház: TÁMK Színjátszó Klub: Tóték
-
április 9. (hétfő) 19:00 - Bérletes színház: TÁMK Színjátszó Klub: Tóték
Állandó programjaink:
Baba-mama klub: csütörtök 10:00
Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 15:00
Bridzs klub: szerda 16:00
Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00
Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00
Felnőtt jóga: kedd 18:00, szerda 19:00 - oktató: Farkas Serger Zsuzsanna
Foltvarró klub: kedd 17:00
Jogpont: kedd 12:00
Meridián torna: csütörtök 16:00
Néptánc: szerda 18:30
Ovis jóga: kedd: 16:30 - oktató: Farkas Serger Zsuzsanna
Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00
Preventív jógaterápia: febr.19-től hétfőnként 18:30 - oktató: Tóth Orsolya
Ringató: szerda 10:00
Sakk: hétfő, kedd, csütörtök, péntek: 16:00, szombat: 9:00
Színjátszó klub: szerda 16:30
Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00
Tini jóga: szerda 17:45 - oktató: Farkas Serger Zsuzsanna
Városi Képzőművész Kör: kedd 16:00
Védőnő klub: hónap utolsó hétfőjén: 11:00
Programajánló 2018. március Városi Sport-és Szabadidő Centrum
03.03. 11.00 TIAC VSE – Csabrendek felkészülési mérkőzés (13.00 U19)
03.04. 13.00 TIAC VSE – Monostorapáti megyei II. osztályú felkészülési mérkőzés
03.11. 10.00 Tapolcai Öregfiúk FC – Assmont- Zalahalápi SE megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés
03.11. 15.00 TIAC VSE – Herendi Porcelán SK megyei II. osztályú labdarúgó mérkőzés (13.00 U19)
03.24. 15.00 TIAC VSE – Csopak SC megyei II. osztályú labdarúgó mérkőzés (13.00 U19)
03.24. Emlékek Éjszakája – We love 2000’s
03.26. 14.00 Bozsik Torna U11/13
03.30. 16.00 Tapolcai Öregfiúk FC – Balatonederics SC megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés
04.01. 10.00 Tapolcai Öregfiúk FC – Lesenceistvánd- Uzsa SE megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés
KAPCSOLATÉPÍTŐ – FIATALOK CSALÁDI ÉLETRE FELKÉSZÍTÉSE…
Finnország függetlenségének 100. évfordulója
Pünkösd Erdélyben - Csíksomlyói búcsú
Még...
Programajánló 2018. február - Városi Sport-és Szabadidő Centrum
02.18. 14.00 Tapolcai Öregfiúk FC – Vindornyaszőlős megyei III. osztályú labdarúgó felkészülési mérkőzés
02.25. 10.00 Tapolcai Öregfiúk FC – Balatonederics SC megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés
Programajánló 2018. február - Csermák József Rendezvénycsarnok
02.09. 19.00 XI. Sportgála – díjátadó ünnepség és városi sportbál
02.10. 18.00 Batsányi János Gimnázium és Kollégium szalagavató ünnepély és bál (zártkörű r.)
02.13. 09:00 Bozsik teremlabdarúgó torna U11-13
02.17. 09.00 V. Tapolcai Rhodius amatőr felnőtt tollaslabda verseny
02.18. 14.00 Vonyarcvashegy SE – Vasvár SE női felnőtt kézilabda mérkőzés
02.18. 16.00 Tapolca VSE – Ősi Andreotti SE női felnőtt bajnoki mérkőzés
02.24. 09.00 Telekom Veszprém szivacskézilabda U7, U8
02.25. 09.00 Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság U13 leány
02.26. 09.00 Szász Márton Általános Iskola Csobánc Teremlabdarúgó Torna, támogató: Fogyatékkal Élők Veszprém Megyei Sportegyesülete
Állandó:
Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek
Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig
Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja
Információ: +36 30/929-3540
Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna
Bejelentkezés: +36-20/580-7999
Ingyenes frissítő masszázs
Szeretet Fénye Alapítvány
február 1-én és 15-én 17.30-tól
Bejelentkezés: +36 20/479-0474
Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig